Представлення меблевої фабрики Signal у Львові.

Представлення меблевої фабрики Signal у Львові.

logo.png

Меблева фабрика «Signal» - це польська фірма з багаторічними традиціями, адже існує вона з 1991 року і впродовж усіх цих років займається виробництвом, імпортом, а також дистрибуцією меблів. Для меблів «Signal» притаманна висока якість, багатий дизайн, класична стилістика і різноманітна забарвлення. У колекціях фірми також можна зустріти як сучасні моделі, так і меблі, призначену для готельної галузі (такі як барні стійки, бані стільці та ін.).

  Краса форм, надійність у виготовленні, а також постійне прагнення новизни, чогось неординарного, поєднання сучаснох модних трендів з класикою та елегантністю - це головні козирі наших меблів. Технологія виробництва меблів «Signal» грунтується на найкращих перевірених методах столярної майстерності і на найбільш сучасних і передових досягненнях меблевої техніки. Сировина та заготовки для виробництва виробів завжди найвищої якості та натуральні за походженням, адже фабрика постійно дотримується головного принципу торгівлі: задоволений клієнт – це постійний клієнт.

  Сьогодні продукція компанії представлена у всіх країнах СНД та захоплює все нові і нові тереторії.

  Чому продукція цього виробника так подобається людям і досить швидко завоювала міцні позиції на ринку України?
1. Висока якість при дуже актуальних цінах нікого не залишить байдужим.
2. Повна відсутність видимих кріплень.
3. Повністю розбірна конструкція, а отже, мобільна та зручна.
4. Виготовлення продукції на замовлення.
5. Висока якість обслуговування.
6. Робота з твердими породами деревини.
7. Широкий асортимент продукції з великою кольоровою гамаю.

Для самої ж компанії головним є щасливий покупець, який придбавши меблі, отримує вироблені з натуральної екологічно чистої сировини сучасні, якісні меблі, що протягом багатьох років створюватимуть затишок і комфорт в його  оселі. Ці якості та правильна та чесна політика компанії не тільки до клієнтів, але й до своїх працівніків, штат яких складають цінні та перевірені кадри, високий професіоналізм, найсучасніше обладнання дозволяють фабриці «Signal» бути однією з найстабільнішіх компаний на ринку конкурентів.
Саме тому «Signal» представлена різноманітною продукцією, а меблева фабрика Пехотін може здивувати вас меблями під замовлення. Проте, власне виробництво фабрики «Signal» дозволяє представити клієнтам продукцію будь-яких розмірів та будь-якої складності, виконати ексклюзивні замовлення. Виконуючи повний цикл робіт від виробництва до продажу, пропонуються чудові ціни на вироби європейської якості.

  Тому при купівлі будь-яких меблів виробництва фабрики «Signal» Ви завжди будете впевнеті у тому, що придбали меблі, які безперечно відповідатимуть усім вашим вимогам.


11.10.2012
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21