Представлення меблевої фабрики Signal у Львові.

Представлення меблевої фабрики Signal у Львові.

logo.png

Меблева фабрика «Signal» - це польська фірма з багаторічними традиціями, адже існує вона з 1991 року і впродовж усіх цих років займається виробництвом, імпортом, а також дистрибуцією меблів. Для меблів «Signal» притаманна висока якість, багатий дизайн, класична стилістика і різноманітна забарвлення. У колекціях фірми також можна зустріти як сучасні моделі, так і меблі, призначену для готельної галузі (такі як барні стійки, бані стільці та ін.).

  Краса форм, надійність у виготовленні, а також постійне прагнення новизни, чогось неординарного, поєднання сучаснох модних трендів з класикою та елегантністю - це головні козирі наших меблів. Технологія виробництва меблів «Signal» грунтується на найкращих перевірених методах столярної майстерності і на найбільш сучасних і передових досягненнях меблевої техніки. Сировина та заготовки для виробництва виробів завжди найвищої якості та натуральні за походженням, адже фабрика постійно дотримується головного принципу торгівлі: задоволений клієнт – це постійний клієнт.

  Сьогодні продукція компанії представлена у всіх країнах СНД та захоплює все нові і нові тереторії.

  Чому продукція цього виробника так подобається людям і досить швидко завоювала міцні позиції на ринку України?
1. Висока якість при дуже актуальних цінах нікого не залишить байдужим.
2. Повна відсутність видимих кріплень.
3. Повністю розбірна конструкція, а отже, мобільна та зручна.
4. Виготовлення продукції на замовлення.
5. Висока якість обслуговування.
6. Робота з твердими породами деревини.
7. Широкий асортимент продукції з великою кольоровою гамаю.

Для самої ж компанії головним є щасливий покупець, який придбавши меблі, отримує вироблені з натуральної екологічно чистої сировини сучасні, якісні меблі, що протягом багатьох років створюватимуть затишок і комфорт в його  оселі. Ці якості та правильна та чесна політика компанії не тільки до клієнтів, але й до своїх працівніків, штат яких складають цінні та перевірені кадри, високий професіоналізм, найсучасніше обладнання дозволяють фабриці «Signal» бути однією з найстабільнішіх компаний на ринку конкурентів.
Саме тому «Signal» представлена різноманітною продукцією, а меблева фабрика Пехотін може здивувати вас меблями під замовлення. Проте, власне виробництво фабрики «Signal» дозволяє представити клієнтам продукцію будь-яких розмірів та будь-якої складності, виконати ексклюзивні замовлення. Виконуючи повний цикл робіт від виробництва до продажу, пропонуються чудові ціни на вироби європейської якості.

  Тому при купівлі будь-яких меблів виробництва фабрики «Signal» Ви завжди будете впевнеті у тому, що придбали меблі, які безперечно відповідатимуть усім вашим вимогам.


11.10.2012
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21