Вибираємо правильні дитячі меблі у Львові!

Вибираємо правильні дитячі меблі у Львові!

 Звичайно ж приємно мати дитячу кімнату у домі. Це затишне місце де дитина може відчути себе як у своїй власній фортеці, про часто батьки цю “маленьку фортецю” перетворюють на на склад старих меблів, виставляючи в дитячу все, що вже не потрібно в інших кімнатах, при цьому вони не бачать в цьому нічого поганого, адже меблі в прекрасному стані. Проте справа тут не в якості та кількості мебелі, а в тому, що дитяча кімната повинна бути саме дитячою , більше того, вона повинна бути розрахованою під вік вашої малечі. Тільки тоді ваш син або дочка будуть любити свою кімнату, утримувати її в порядку і, що найголовніше - відчувати себе в ній затишно та комфортно. А це дуже важливо як і для психологічного стану дитини так і для виховання. 

Без имени-1.jpg


  У цій статті ми розповімо Вам які меблі найкраще підійдуть для дітей різних вікових категорій, їхній склад та матеріали, з яких вони виготовлені. Отже, для малечі віком до трьох років не потрібно підбирати меблі з занадто дорогого сегменту (дизайнерські меблі і таке інше), навіть, якщо у вас є такі можливості. Адже у цьому віці у дитячій кімнаті все повинно бути максимально просто та лаконічно, а головне безпечно, а усілякі різблення, декорування та ін. можуть зашкодити Вашому малюку, адже дитина може перечепитись порізатись та й що тільки не зробити. Тому саме у дитячих меблів не повинно бути ніяких гострих кутів, і вони повинні виготовлятись саме з екологічно чистих матеріалів. Якщо Ви вирішили придбати меблі з перспективою на кілька років, то вдалою буде купівля мебелі-трансформера, наприклад, в якості спального місця купити дитяче ліжечко, котре легко можна перетворити на диванчик, зазвичай такі ліжка мають простий механізм розкладки і в подольшому ваша дитина зможе розкладати його самостійно, - воно може послужити до 5-річного віку. 

  Також корисно буде не загромаджувати дитячу кімнату такого малюка “зайвими” предметами меблів, бо мінімальний набір меблів в дитячій у дитини до трьох років це ліжечко з гратами, пеленальний столик або місце для сповивання, комод чи полиця для дитячих речей, після 6 місяців - стільчик для годування, при бажанні - ходунки, манеж. Звісно, що важливим фактором у дитячій є ще й кольорова гама, але якщо ви хочете підібрати декоративний відтінок кімнати, то зважте усі переваги та недоліки, а в кращому разі, не обдумуючи вибирайте пастельні, м'які, теплі, не яскраві кольори для інтер'єру дитячої. Хоча тут все на Ваш особистий вибір та смак, адже сьогодні на ринку представлена велика кількість таких товарів. Для дитини віком від трьох до шести років, важливо щоб батьки рахувались з її особистою думкою і при облаштування дитячої кімнати враховували ті чи інші інтереси вашої малечі. Для дітей у такому віці вже знадобиться ширший набір мебелі, адже дитина розвиваєть, цікавиться, прагне навчатись та розважатись. Тому у такому віці виникне необхідність у купівлі столу для творчих робіт малечі, ну відповідно і дитячого стільця. Найкращим буде вибір невисокого ліжка, так як дитина може неспокійно спати і ввісні впасти з нього. Знадобляться полиці для зберігання книжок, розмальовок та інших цікавих та корисних для дитини речей, також незавадить контейнер чи спеціальний маленький комод для зберігання дитячих іграшок, щоб вони не були хаотично розкидані по кімнаті. 

  Врахуйте, що малята дуже люблять різні ємності, зроблені у вигляді іграшок, скринь і т. п. Непогано б мати власне мініатюрне крісло, де дитина може відпочивати, дивитися телевізор і т.п. Для дітей такого та старшого віку чудовим варіантом буде купівля дитячих комплектів, які вирізняються стилем, ергономічні та функціанальні, адже там поєднано все в одному. Також у такому віці особливо виділити кімнату з поміж інших у домі та наповнити її ігровим настроєм та бадьорістю допоможе цікаву дитяче ліжечко, яких сьогодні на ринку – хоч відбавляй. Такі ліжка виконані у різних формах: чи то машинки, кораблика, сонечка чи ведмедика. Такий диван неодмінно сподобається вашому малюку та стане прекрасою кімнати. Ще однією перевагою каркасних ліжок є те, що ви дадатково можете придбати до нього дитячий ортопедичний матрац, який вже змалку піклуватиметься про здоровий сон та правильну поставу вашого малюка. Для дітей старшого віку, від семи до одинадцяти років, що уже вважають себе дорослими потрібно буде кардинально змінити дизайн і меблі у кімнаті. Адже початок шкільного життя сильно впливає на інтереси дітей, а вигляд та оформлення кімнати повинно їм відповідати. Чи не так? Найважливішою деталлю у дитячій стаю серйозний зручний стиль та крісло зі спинкою, адже це невідємна річ у дитячій школяра! Не завадять місткі ящики, навісні чи вмонтовані у стінку полиці для зберігання підручників, зошитів та іншого шкільного приладдя чи іграшок. 

  Ще однією особливістю дитячої у цьому віці стає те, що саме там ваша дитина буде приймати друзів, а значить неодмінно знадобляться додаткові сидячі місця, створити які зможуть більш великий розкладний диван чи сучасні та популярні підлогові подушки, так звані груші. Сьогодні для дитині віком від дванадцяти до шістнадцяти років вже просто обовязково потрібен компютер як для навчання так і для розваг. Тому якщо раніше він міг обійтись і без цього “чуда техніки”, то в такому віці це вжемалоймовірно Тому Вам доведеться задуматися, як правильно обладнати комп'ютерний стіл та яку модкль стола обрати краще. Це Ви можете переглянути у нашій наступній статті. Головне намагайтесь відділити місце для роботи за компютером від тієї частини столу, де Ваша дитина буде начатись (читати, виконувати домажнє завдання і т.д.). Проте якщо розміри кімнати не дозволяють, тоді варто придбати тонкий монітор ситемний блок сховайте під стіл, і зробіть полицю для клавіатури, щоб вона не заважала письмовим заняттям вашої дитини. 

  Щодо ліжка, то воно теж бути більш практичним та дорослим і звичайно із більшим спальним місцем. Для дітей цього віку можливо обрити як стандартне каркасне ліжко, так і розкладний диван, який може створити два а то й три повноцінні спальні місця у Вашому домі. А ще підлітку необхідно все більше свого місця: під книги, хобі і т.п. Дуже важливо, щоб у цьому віці кімната була саме своя особиста, тому обов'язково порадьтеся з дитиною про оформлення кімнати і врахуйте по можливості його побажання. Якщо ж одну дитячу доводиться ділити двом-трьом дітям, краще вибрати в квартирі велику кімнату і розділити її на зони для кожної дитини. У цьому випадку вам допоможуть ширми, перегородки, стелажі, дитячі меблі різної кольорової гамми, що дозволять дітям в одній кімнаті розділити територію на їх особисті зони.

Дивитись товар.gif29.10.2012
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21