Фабрика м'яких меблів "Віка"

Фабрика м'яких меблів "Віка"

Logo-Vika-Lvov.jpgПриватне підприємство “Віка” було засновано у 2000 році, проте ця компанія вже зуміла заявити про себе на ринку адже виготовляє сучасну, надійну та багатофункціональну продукцію, котра спрямована на те щоб створити найкращі умови для життя, роботи та відпочинку саме для Вас! Незмінно високі, якісні матеріали, та сучасні технології виробництва, гарантують надійність і довговічність використання продукції, яка повністю відповідає санітарно-гігієнічним вимогам чинного законодавства України. 

  Варіація цін дозволяє задовольнити потреби людей з різними доходами, а великий асортимент продукції з широкою кольоровою гаммою зодовільнять найвибагливіших клієнтів. Завдяки цьому продукція компанії “Віка” здатна створити комфорт та затишок у Вашому домі, а меблі фабрики Скіф (м.Коломия) доповнять його. Виробничі потужності підприємства Столярні, швейні та оббивочні цехи, котрі обладнані сучасними станками, висококваліфіковані працівники, постійне прагнення чогось нового та оригінального дозволяють використовувати сучасні європейські технології виробництва м’якої мебелі та залишатись лідерами на цьому ринку. 

  Людям постійно хочеться перебувати у світі гармонії та затишку, головним завданням компаніє є мета створити такий світ саме у Вашому домі! Адже кожний покупець компанії повинен бути впевненим у надійності та якості продукції, і це досягається завдяки чітко спланованій роботі фахівців компанії, використанні обладнання провідних закордонних фірм, застосуванні сучасних технологій. Вся продукція компанії “Віка” сертифікована та має гарантійний термін, крім того компаанія завжди працює над підвищенням якості та конкурентно здатністю продукції враховуючи попажання та потреби українських споживачів. Важливим ж те, що для оббивки мякої мебелі компанія використовує тільки тканини провідних фірм-дистрибюторів із Канади, США, Бельгій та країн Європи, що дозволяє споживачам обирати між восьмома категоріями тканин, як шкіри так і синтетичних замінників. 

  Окрім мякої мебелі компанія займається виробництвом ортопедичних матраців, що стрімко заповнюють ринок україни. Багате наповнення матраців, окремі пружинні блоки допоможуть Вам сповна відчути весь ефект ортопедичного матрацу, повернути собі комфортний, а головне здоровий сон!

29.10.2012
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21