365 Днів на Повернення Товару

  • 08 травня 2021 18:48:16
  • Нема 0
  • Переглядів: 244
  • 0


Рік на роздуми: нові умови обміну і повернення товарів.
Компанія надає покупцям більше часу та можливостей для повернення куплених товарів. Унікальні умови дозволяють повернути або обміняти товар протягом 365 днів.

Основною умовою для повернення товару в магазин є його відповідний вигляд, який свідчить про те, що виріб не було використано.

Процес повернення меблів.

Якщо це окремий меблевий виріб, то такі меблі можна повернути в магазин на підставі Закону «ПРО захист прав споживача» При цьому день покупки не враховується. Меблі не повинні мати ушкоджень, має бути збережений їх товарний вигляд і фабрична упаковка. У покупця має бути документ, що підтверджує оплату даних меблів.

Якщо меблі є комплектом або гарнітуром належної якості, то повернути такі меблі не можна, так як вони підпадають під Перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну та якщо вони не підійшли за розміром, кольором, фасоном або комплектацією.

Меблі, виготовлені на замовлення з належною якістю, також не можна повернути виробнику, так як виробник виконав всі зобов’язання перед замовником при виконанні замовлення. 

Умови поверенення та обіну:

  • Збережений товарний вигляд; 

  • Збережена в цілісності заводська упаковка, пломби та етикетки 

  • Меблі не були в зборі і не використовувались; 

  • Збережений чек про покупку. 

Крім цього поверненню не підлягають індивідуально замовлені ліжка, меблеві комплекти, столи, табуретки, шафи-купе, комоди, тумби, гойдалки, м'які меблі (з індивідуальним вибором тканин та зміною розмірів товару). 

Зверніть увагу: товарний вигляд меблів втрачається в разі повної або часткової збірки. 

У разі повернення меблів, клієнт оплачує транспортування меблів на склад магазину. Сума повернення коштів дорівнює сумі вартості замовлення за мінусом вартості послуг та 20% вартості товару.

Важливо: меблі або деталі, що були у зборі (монтажі), обміну та поверненню не підлягають.

Діє на постійній основі