Самоклеюча Сатин у рулоні 1,45м х1м х 0.3мм Чорний (D) SW-00002917

Новинка
Код товару: 736706
Отримайте AI аналітику по товару Самоклеюча Сатин у рулоні 1,45м х1м х 0.3мм Чорний (D) SW-00002917

  • 250 грн.


Стислі характеристики
Довжина 1000
Країна виробник Китай
Розмір 1450х1000х0,3
Стан Нове
Тип використання Для внутрішніх робіт
Товщина 0,3
Всі характеристики


Опис - Самоклеюча Сатин у рулоні 1,45м х1м х 0.3мм Чорний (D) SW-00002917

САТИН САМОКЛЕЮЧИЙ В РУЛОНАХ

Матеріал являє собою декоративне покриття з верхнім текстильним шаром, який має легкий блиск і делікатний перелив, що візуально нагадує сатин. При цьому він поєднує естетику тканини з практичністю самоклеючої основи. Завдяки надійному клейовому шару матеріал міцно фіксується на поверхні без використання додаткових інструментів чи витратних матеріалів, формуючи рівне та акуратне покриття.

Розміри: 1450х1000х0,3мм

Самоклеючий сатин складається з наступних шарів:

  • Текстильний шар- це декоративний шар, який формує зовнішній вигляд матеріалу. Має м’яку, приємну на дотик поверхню з легким блиском, що створює ефект тканини преміум-класу.
  • Клейовий шар - надійна клейова основа з високою адгезією, яка забезпечує щільне прилягання до поверхні. Клей рівномірно нанесений, добре фіксує матеріал і забезпечує довготривале утримання без відклеювань.
  • Захисна плівка з розміткою захищає клейовий шар від забруднення та пересихання. Має розмітку, що дозволяє легко і точно нарізати матеріал під потрібні розміри без додаткових вимірювань.
  • Застосування: матеріал рекомендовано використовувати виключно на рівних та гладких поверхнях, оскільки текстильна основа не приховує нерівності. Застосовується для декоративного оздоблення в житлових та комерційних інтер’єрах, дозволяючи створювати акцентні зони та додавати простору більш естетичного, “дорогого” вигляду завдяки сатиновому переливу поверхні. Підходить для декору стін (зокрема зон біля ліжка або дивана), оформлення узголів’я, ніш, колон, коробів і перегородок. Також використовується для оновлення меблів — фасадів шаф і комодів, а також задніх стінок відкритих полиць і стелажів. Додатково може застосовуватись у декоративних елементах інтер’єру, подарунковому оформленні та хендмейд-виробах.

    Властивості та переваги матеріалу:

  • Преміальний текстильний виглядСатинова поверхня створює ефект дорогої тканини, додаючи інтер’єру естетики та глибини кольору.
  • Надійна фіксаціяКлейовий шар забезпечує міцне зчеплення з поверхнею — матеріал добре тримається після наклеювання.
  • Рівне покриття після монтажуНезважаючи на те, що в рулоні матеріал може мати легкі нерівності, після наклеювання він вирівнюється і виглядає ідеально гладким.
  • Зручність нарізкиЗавдяки розмітці на захисній плівці матеріал легко різати під потрібний формат.
  • Інструкція з монтажу:

  • Наносити тільки на чисту, суху та рівну поверхню
  • Використовувати шпатель (пластиковий або гумовий) для розгладження
  • Клеїти поступово, знімаючи захисну плівку частинами
  • Уникати контакту клейових сторін між собою
  • Характеристики - Самоклеюча Сатин у рулоні 1,45м х1м х 0.3мм Чорний (D) SW-00002917


    Характеристики

    Довжина 1000
    Країна виробник Китай
    Розмір 1450х1000х0,3
    Стан Нове
    Тип використання Для внутрішніх робіт
    Товщина 0,3
    Ширина 1450
    Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Захист від роботів

    Відгуки - Самоклеюча Сатин у рулоні 1,45м х1м х 0.3мм Чорний (D) SW-00002917

    Залишити відгук  ↓
     
    Ще ніхто не залишив відгуків.
     
     
     +38 067 672 01 44
    Viber
    Telegram
    Messenger
    Замовити дзвінок