Зручний відео канал для знайомства з нашими товарами

Зручний відео канал для знайомства з нашими товарами

01.jpg

Багато хто знає істину про те, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому інтернет магазин «МебліХіт» пропонуємо унікальну можливість, знайомиться з товарами на нашому відеоканалі. Як говориться: «Включив, побачив, купив»

Що таке відеоканал магазину

Відеоканал від компанії «МебліХіт» - це сукупність комплексних, чітких, яскравих, інформативних сюжетів про кожен товар, подію, явище і просто цікаві процеси, які пов'язані з діяльністю магазину. Також такі ролики доносять до глядача інформацію про параметри товару відносно інших об'єктів, передачу кольору, процес експлуатації та інші характеристики, які важко описати словами, сприйняти на слух.

Адже у кожного свої методи і способи уяви, тому не всі можуть однаково уявити те, про що написано. Це так само як читати книгу і дивитися фільм.

Якщо говорити про принципи такої послуги, тоді варто перерахувати:

- зручність. З будь-якої точки перебування, в будь-якій зручній для клієнта позі і часі, можна включити відео про товар і переглянути, не виїжджаючи в магазин особисто.

- лаконічність. Тільки точні і чіткі параметри з точки зору фахівця. Ніяких художніх розповідей. Винятки лише для святкових подій і заходів.

- об'єктивність. Кожен для себе сам вирішує, якого відтінку той чи інший предмет, чи достатньо він функціональний і чи відповідає індивідуальним запитам і вимогам.

На які товари і де можна побачити відео

01.jpg

Абсолютно на все. Незважаючи на широкий асортимент, керівництво магазину поважає і намагається надати комфортні умови для вибору, як для невеликих моделей, так і для комплексних варіантів.

Для того щоб подивитися відеоканал магазину, потрібно просто перейти за посиланням, яке розташоване вгорі головної сторінки сайту і має квадратну форму у вигляді кнопочки. Натиснувши на неї, кожен опинитися на відомому відеохостингу YouTube, де і розташувався наш відеоканал «Компанія" МебліХіт "UA».

Щоб не пропустити, новинки або новини, спеціальні пропозиції, грандіозні заходи підпишіться на наш канал «Компанія" МебліХіт "UA» та будьте в курсі всіх подій разом з нами.

Переваги передплатників каналу «Компанія" МебліХіт "UA»

01.jpg

Всі передплатники отримують унікальну можливість, в першу чергу знайомитися з новинками і бути в курсі всіх подій. Адже ми не просто продаємо товар, а також влаштовуємо цікаві виставки, презентації, інтернет-розіграші та конкурси.

Для любителів меблевого майстерності, наші майстри демонструють покрокові інструкції конструювання ексклюзивних меблів. Пояснюють, і візуально показують відмінності різного роду матеріалів.

Звичайно, на каналі не обійшлося і без підняття настрою. Плейлист «Смішна меблі» підвищить рівень сприйняття в найсумніший день. А також познайомить з диваками, чиї конструкції дивують на світовому ринку.

Під кожним відеороликом, всі бажаючі можуть залишити коментарі, повідомлення та побажання. На кожне з яких консультанти завжди оперативно дадуть відповідь.

Відео, яке викликало інтерес або сподобалося, можна з легкістю надіслати другу або зберегти собі, поділившись через канали соціальних мереж. Всього кілька кліків і ви його більше не втратите. Таким способом, можна радитися на відстані, якщо плануєте покупку, а часу на спільну поїздку бракує.

І сама корисна на відеоканалі інформація для клієнта, знаходиться в розділі «Обговорення». Більшість звертають увагу на відгуки тих, хто вже користувався послугами компанії або купував певну модель товару. Звичайно, не завжди є гарні відгуки, внаслідок роботи конкурентних фірм, що варто враховувати.

Магазин «МебліХіт» буде радий бачити кожного в ролі клієнта і просто підписника каналу.

04.09.2017
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21