Зручний відео канал для знайомства з нашими товарами

Зручний відео канал для знайомства з нашими товарами

01.jpg

Багато хто знає істину про те, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому інтернет магазин «МебліХіт» пропонуємо унікальну можливість, знайомиться з товарами на нашому відеоканалі. Як говориться: «Включив, побачив, купив»

Що таке відеоканал магазину

Відеоканал від компанії «МебліХіт» - це сукупність комплексних, чітких, яскравих, інформативних сюжетів про кожен товар, подію, явище і просто цікаві процеси, які пов'язані з діяльністю магазину. Також такі ролики доносять до глядача інформацію про параметри товару відносно інших об'єктів, передачу кольору, процес експлуатації та інші характеристики, які важко описати словами, сприйняти на слух.

Адже у кожного свої методи і способи уяви, тому не всі можуть однаково уявити те, про що написано. Це так само як читати книгу і дивитися фільм.

Якщо говорити про принципи такої послуги, тоді варто перерахувати:

- зручність. З будь-якої точки перебування, в будь-якій зручній для клієнта позі і часі, можна включити відео про товар і переглянути, не виїжджаючи в магазин особисто.

- лаконічність. Тільки точні і чіткі параметри з точки зору фахівця. Ніяких художніх розповідей. Винятки лише для святкових подій і заходів.

- об'єктивність. Кожен для себе сам вирішує, якого відтінку той чи інший предмет, чи достатньо він функціональний і чи відповідає індивідуальним запитам і вимогам.

На які товари і де можна побачити відео

01.jpg

Абсолютно на все. Незважаючи на широкий асортимент, керівництво магазину поважає і намагається надати комфортні умови для вибору, як для невеликих моделей, так і для комплексних варіантів.

Для того щоб подивитися відеоканал магазину, потрібно просто перейти за посиланням, яке розташоване вгорі головної сторінки сайту і має квадратну форму у вигляді кнопочки. Натиснувши на неї, кожен опинитися на відомому відеохостингу YouTube, де і розташувався наш відеоканал «Компанія" МебліХіт "UA».

Щоб не пропустити, новинки або новини, спеціальні пропозиції, грандіозні заходи підпишіться на наш канал «Компанія" МебліХіт "UA» та будьте в курсі всіх подій разом з нами.

Переваги передплатників каналу «Компанія" МебліХіт "UA»

01.jpg

Всі передплатники отримують унікальну можливість, в першу чергу знайомитися з новинками і бути в курсі всіх подій. Адже ми не просто продаємо товар, а також влаштовуємо цікаві виставки, презентації, інтернет-розіграші та конкурси.

Для любителів меблевого майстерності, наші майстри демонструють покрокові інструкції конструювання ексклюзивних меблів. Пояснюють, і візуально показують відмінності різного роду матеріалів.

Звичайно, на каналі не обійшлося і без підняття настрою. Плейлист «Смішна меблі» підвищить рівень сприйняття в найсумніший день. А також познайомить з диваками, чиї конструкції дивують на світовому ринку.

Під кожним відеороликом, всі бажаючі можуть залишити коментарі, повідомлення та побажання. На кожне з яких консультанти завжди оперативно дадуть відповідь.

Відео, яке викликало інтерес або сподобалося, можна з легкістю надіслати другу або зберегти собі, поділившись через канали соціальних мереж. Всього кілька кліків і ви його більше не втратите. Таким способом, можна радитися на відстані, якщо плануєте покупку, а часу на спільну поїздку бракує.

І сама корисна на відеоканалі інформація для клієнта, знаходиться в розділі «Обговорення». Більшість звертають увагу на відгуки тих, хто вже користувався послугами компанії або купував певну модель товару. Звичайно, не завжди є гарні відгуки, внаслідок роботи конкурентних фірм, що варто враховувати.

Магазин «МебліХіт» буде радий бачити кожного в ролі клієнта і просто підписника каналу.

04.09.2017
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21