Як вибрати меблі для дитини

Як вибрати меблі для дитини

ebenok.jpgВибір меблів завжди справа складна. А вибір її для дитини ще і відповідальна, оскільки від деяких предметів меблів здоров'я малюка залежить безпосередньо.

Ставляться серйозно до випуску дитячих меблів і її виробники, і меблеві салони, що пропонують для дітей тільки все найкраще. Великий вибір надають інтернет-магазини. В них пропонується дитячі меблі купити яку досить просто. Вся продукція перевірена і поставляється тільки від відомих виробників.

Облаштовуємо дитячу кімнату і вибираємо меблі для малюка відповідно до багатьох параметрів. В першу чергу вони повинні бути зручними і не шкідливими для здоров'я. Тому необхідно звернути увагу на жорсткість матраца при виборі ліжка або дивана, на спинку стільця, посадку крісла і на все інше, що надає так чи інакше вплив на дитячий хребет.

Велику роль відіграє і якість матеріалу, його антиалергенні показники і обробка лаками дерев'яних поверхонь. Всі матеріали повинні відповідати необхідним санітарно-екологічним нормам і сертифікатам відповідності.

Вибираючи меблі для дитини не треба соромитися розпитувати докладно про всіх наявних сертифікатах. В цьому плані дуже зручно купувати меблі в солідних інтернет-магазинах, де на всі питання докладно і зрозуміло відповість онлайн менеджер. Одним з найпопулярніших меблевих салонів, які мають свій інтернет-магазин, є компанія "МебліХіт". Купуючи меблі для малюка там можна бути впевненим в її найвищій якості та екологічності. Будь-яка дитяча меблі в "МебліХіт" відповідає всім нормам санітарно-екологічних вимог на високому європейському рівні.

Ще необхідно визначитися, куди буде забиратися постіль дитини, іграшки та інші речі. Меблеві дизайнери розробляють красиві і багатофункціональні моделі ліжок, які радують дітей своїм зовнішнім виглядом, вони бувають виконані у вигляді машинок, звірів чи інших казкових форм. А батьків зручними доповненнями у вигляді об'ємних вбудованих ящиків, в які поміщається постільна білизна та багато іншого, в тому числі і іграшки.

Кнопка укр.png

23.10.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21