Як вибрати меблі для дитини

Як вибрати меблі для дитини

ebenok.jpgВибір меблів завжди справа складна. А вибір її для дитини ще і відповідальна, оскільки від деяких предметів меблів здоров'я малюка залежить безпосередньо.

Ставляться серйозно до випуску дитячих меблів і її виробники, і меблеві салони, що пропонують для дітей тільки все найкраще. Великий вибір надають інтернет-магазини. В них пропонується дитячі меблі купити яку досить просто. Вся продукція перевірена і поставляється тільки від відомих виробників.

Облаштовуємо дитячу кімнату і вибираємо меблі для малюка відповідно до багатьох параметрів. В першу чергу вони повинні бути зручними і не шкідливими для здоров'я. Тому необхідно звернути увагу на жорсткість матраца при виборі ліжка або дивана, на спинку стільця, посадку крісла і на все інше, що надає так чи інакше вплив на дитячий хребет.

Велику роль відіграє і якість матеріалу, його антиалергенні показники і обробка лаками дерев'яних поверхонь. Всі матеріали повинні відповідати необхідним санітарно-екологічним нормам і сертифікатам відповідності.

Вибираючи меблі для дитини не треба соромитися розпитувати докладно про всіх наявних сертифікатах. В цьому плані дуже зручно купувати меблі в солідних інтернет-магазинах, де на всі питання докладно і зрозуміло відповість онлайн менеджер. Одним з найпопулярніших меблевих салонів, які мають свій інтернет-магазин, є компанія "МебліХіт". Купуючи меблі для малюка там можна бути впевненим в її найвищій якості та екологічності. Будь-яка дитяча меблі в "МебліХіт" відповідає всім нормам санітарно-екологічних вимог на високому європейському рівні.

Ще необхідно визначитися, куди буде забиратися постіль дитини, іграшки та інші речі. Меблеві дизайнери розробляють красиві і багатофункціональні моделі ліжок, які радують дітей своїм зовнішнім виглядом, вони бувають виконані у вигляді машинок, звірів чи інших казкових форм. А батьків зручними доповненнями у вигляді об'ємних вбудованих ящиків, в які поміщається постільна білизна та багато іншого, в тому числі і іграшки.

Кнопка укр.png

23.10.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21