Як правильно вибирати меблі для дитячої кімнати

Як правильно вибирати меблі для дитячої кімнати

Виховання дитини є процесом досить складним і відповідальним. Не останню роль у цьому процесі відіграє і обстановка, в якій дитина живе. Саме тому так важливо правильно й оптимально підібрати дитячі меблі. Адже такі меблі створюють умови, в яких дитина може нормально розвиватися, осягаючи нюанси дорослого життя.

0509c5a67023f65d7c8188248b2b966f.jpg

Як дитячі меблі впливають на розвиток дитини

Маленька людина зростає та пізнає світ, вивчаючи навколишні предмети. А такими предметами, у його дитинстві є, в тому числі, і меблі, і аксесуари для дитячої. Якісно підібрані предмети меблів допомагають навчити дитину бути справжнім господарем своєї території. Адже, виховання таких якостей, як старанність і акуратність, починаються з елементарного порядку у власній кімнаті. А порядок підтримувати набагато легше і цікавіше в кімнаті, де все продумано. Якщо набір меблів дозволяє оптимально розмістити всі речі по поличках, то дитина досить швидко навчиться підтримувати порядок. Таким чином, виховна роль дитячих меблів незаперечна. Крім того, не варто забувати про естетичну сторону питання. Адже, перебуваючи в гарному та зручному оточенні, дитина отримає первинні знання про те, що краса і ефективність поняття дуже близькі. А гармонія в будь-якій справі ніколи не завадить.

На що варто звернути увагу при виборі дитячих меблів

Як правило, дитяча кімната є універсальним приміщенням, яке служить для дитини і спальнею, і кімнатою для ігор і кабінетом (в шкільному віці). Це означає, що стандартний набір дитячих меблів дуже широкий. Сюди входять дитяче ліжко, стіл, набір стільців і різноманітні шафи й полиці для зберігання речей дитини та її іграшок. Підбираючи необхідний комплект в дитячу кімнату, необхідно керуватися такими принципами.

  • Дитячі меблі повинні бути безпечними. Це найважливіша якість дитячих меблів. При цьому, під безпекою розуміється така конструкція меблів, яка унеможливлює випадкове травмування дитини під час знаходження в дитячій кімнаті. Мінімум гострих кутів і виступів, надійні кріплення, відсутність небезпечних механізмів - все це має бути забезпечено безумовно. Крім того, дитячі меблі повинна бути виготовлена з безпечного матеріалу і покрита екологічними видами покриттів.
  • Дитячі меблі повинні бути зручними. Це означає, що дитина не повинна відчувати найменшого дискомфорту при користуванні предметами таких меблів. Вона повиннна бути в змозі самостійно покласти і взяти будь-яку річ, що зберігається в цих меблях. Розміри меблів не повинні значно перевищувати норми, встановлені для дитини відповідного віку. Крім того, завжди необхідно подбати про наявність певного простору для ігор дитини.
  • Дитячі меблі повинні бути естетичними. Як уже згадувалося вище, дитячі меблі є частиною того світу, в якому дитина живе і переживає свої перші радості і невдачі. Тому, естетика предметів меблів має принципове значення у виховних процесах. Меблі повинні бути яскравих життєрадісних кольорів. Тим не менш, варто уникати дуже яскравих забарвлень. Особливо це стосується для предметів меблів, які використовуються в кімнаті занадто возбудимого дитини.

Де найкраще купувати дитячі меблі

В Україні є досить велика кількість пропозицій такого характеру. Однак, при виборі місця купівлі слід керуватися певними принципами.

Перш за все, є сенс довіряти тим продавцям, які працюють на ринку досить тривалий час і встигли скласти про себе достатню кількість позитивних відгуків. Як правило, такі магазини мають досить широкий вибір, за допомогою якого здатні вирішити практично будь-яку проблему подібного характеру.

Крім того, величезне значення має наявність кваліфікованого персоналу, який зможе, виходячи з конкретних умов і завдань клієнта, запропонувати найбільш оптимальний варіант дитячих меблів. До того ж, хороший консультант завжди зможе знайти компроміс між справжніми потребами покупця і його фінансовими можливостями.

У нашому Інтернет магазині є в наявності достатньо широкий вибір предметів меблів для використання в дитячих кімнатах. При цьому, у нас завжди можна придбати, як окремі предмети меблів для дітей, так і готові меблеві комплекти. Крім того, ми можемо підібрати оптимальне модульне рішення, яке підійде до конкретної ситуації конкретного клієнта. Тому, звертаючись до нас, покупець отримує не тільки можливість придбання меблів високої якості, але і безкоштовні кваліфіковані консультації при її виборі.

Детальніше.gif

04.08.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21