Виробник Метал-Дизайн.

Виробник Метал-Дизайн.

Красиві металеві меблі ніколи не втратить своєї привабливості. З покоління в покоління дизайнери використовують дивовижні моделі меблів з металевим оформленням і стильним дизайном. Такі екземпляри стильно відтіняють різні варіанти інтер'єрів, вносячи неповторність і родзинку. Компанія «Метал-Дизайн» зуміла підкорити своїми товарами дуже велику аудиторію і за довгі роки наполегливої ​​праці змогла знайти багато постійних клієнтів.

Металл-Дизайн.jpg

У статті: 

На початку виробничого шляху
Асортимент Метал-Дизайн
Гарантія та якість меблів від «Метал-Дизайн» на сайті «МебліХіт»

На початку виробничого шляху.

Як завжди, професійний колектив і знаменита торгова марка починають з азів, і невеликого підприємства. Самі закуповують сировину для роботи, самі працюють над створенням кожної деталі. Так було і з компанією «Метал-Дизайн», яка запустила виробництво у 2006 році в м. Донецьку. Працювали над випуском металевої фурнітури і конструктивних механізмів до м'яких меблів. Постійно були в пошуку інноваційних методів обробки та технічних шляхів. Намагалися робити якісно, ​​стильно і за демократичними цінами. Робота йшла наполегливо, але у 2009 році прийшло розуміння того, що виробник випускає лише окремі деталі та комплектуючі. І керівництво прийняло рішення переобладнати підприємство, запустити виробництво повноформатних меблів з металу. Так була випущена перше металеве ліжко від марки «Метал-Дизайн».

Незважаючи на невелику серію ліжок, всього сім штук, «Метал-Дизайн» швидко зайняв свою нішу на ринку і знайшов клієнтів. Інтерес до виробника зростав швидкими темпами, тим самим стимулюючи колектив наполегливо працювати.

Процес виготовлення пішов досить швидко і майстри модернізували, оновлювали вже створені моделі ліжок, а також додали нові. До ліжок виготовляли тумби, трюмо і створили практичний диван-ліжко. У кожній моделі відчувався дух модернізму і неймовірної комфортності.

Асортимент Метал-Дизайн

Асортимент.jpg

З 2014 року компанія змінила місце виробництва, але не змінила своїм принципам і правилам. Сьогодні «Метал-Дизайн» активно розвивається і розширює свій асортимент, створюючи нові моделі меблів.

І якщо вам потрібне оригінальне ліжко, тоді ви потрапили за адресою. Ліжка від Метал-Дизайн посправжньому органічні і модні. Кожне по своєму унікальне і межує з простотою на рівні ексклюзиву. Компанія виготовляє три варіанти металевих ліжок:

- повністю металеві ліжка на два та одне спальне місце

- металеві ліжка на дерев'яних ніжках

- двоярусні металеві ліжка.

За кількістю, першість належить першому варіанту, тому що таких моделей 22. У другому типі випускається 11 моделей і в третьому всього чотири. Звичайно, така кількість - це ще не межа. Адже Метал-Дизайн стежить за новими тенденціями і слідує їм.

Ясна річ, яким би не було красивим ліжко, на ньому приємно спати або просто відпочити, а значить без хорошого матраца не обійтися ніяк. Компанія, розуміючи це, виготовляє і сучасні матраци, які допомагають зберегти здоров'я і бути на сторожі здорового сну. Наповнювачі використовуються найновіші і сертифіковані, які допомагают правильно розподілити навантаження і кожен раз відновлювати первісний вигляд.

Серед розмаїття якісних матраців можна підібрати відмінну дитячу модель. Вони створюються, враховуючи всі анатомічні особливості тіла дитини, виготовляються з якісних, сертифікованих матеріалів і не викликають алергічних реакцій

Гарантія та якість меблів від «Метал-Дизайн» на сайті «МебліХіт».

Гарантия-и-качество.jpg

Для інтернет-магазину «МебліХіт» не існує винятків для будь-якого виду меблів від кожного виробника, тому «Метал-Дизайн» не став винятком з правил. Тому, якість така ж неперевершене, як і решти асортименту. Ми дорожимо своєю репутацією, тому що націлені на тривалу співпрацю з кожним клієнтом. Продаючи будь-який предмет офісних меблів, ми гарантуємо їх презентабельний зовнішній вигляд, справність, міцність, надійність і довговічність, за умови дотримання всіх правил експлуатації.

Весь асортимент магазину бере участь в акційних пропозиціях. Головне стежити за новинами на сайті і не пропустити свій шанс стати щасливим володарем гарних меблів. До того ж, для спеціальних категорій населення: учасників АТО, ВВВ, пенсіонерів та інвалідів І, ІІ груп існують знижки на товар.

Кожен покупець, який придбав в магазині меблі може скористатися можливістю професійних послуг фахівців по:

- доставку меблів за вказаною адресою

- винесення меблевих конструкцій і їх деталей на поверх

- професійний збір меблів

Інтернет сайт не вимагає однозначної і беззастережної оплати товару заздалегідь. У кожного є можливість скористатися готівковим розрахунком, безготівковим, частково запропонувати аванс з подальшим розрахунком при отриманні замовлення. Для постійних клієнтів у магазині діє гнучка система знижок і бонусів.

Спосіб доставки вибирається замовником. Це може бути як доставка транспортною компанією України, так і представниками компанії в зручний для вас час за вказаною адресою.

Дивитись товар.gif

04.04.2018
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21