Столи барні для вашого будинку або кафе

Столи барні для вашого будинку або кафе

Концепція інтер'єрного дизайну будь-якого приміщення, це те, що планують в найпершу чергу. Незалежно від того будинок це або кафе. Яка картина буде в кінці фактичних робіт, залежить від багатьох чинників і, напевно, найголовнішим з них є меблі. Безумовно, вони повинны поєднуватися між собою, бути якісними та легкими в обслуговуванні.

Як вибирати столи для дому та кафе 

01.jpg

Перш ніж вирушити до магазину, сплануйте певні характеристики, які ви хотіли б бачити в столі. Визначтеся з формою, матеріалом і діапазоном ціни на яку розраховуєте. Адже стіл, це той предмет, з яким в першу чергу контактують відвідувачі і гості. Саме він багато говорить про сам заклад і житло. Від столу залежить затишок на кухні і в кафе.

Пильну увагу потрібно приділити функціональності і практичності столу. А особливо стільниці. Постійні контакти з верхньою частиною столу, вимагають ретельної обробки, після якої б не втрачався привабливий, первозданний вигляд. Виходячи з цього, матеріал, з якого виготовляється стіл, повинен відповідати всім санітарним нормам і гігієнічним правилам. Безпосередній контакт з їжею і посудом призводить до забруднень та ушкоджень. І якщо верхнє покриття буде реагувати зміною зовнішнього вигляду або вступати у хімічні реакції з продуктами харчування, тоді від таких столів краще відмовитися.

Найбільш придатним матеріалом для стільниць є скло. Воно прекрасно переносить постійне вологе прибирання та не накопичує патогенну мікрофлору. Каркас можна вибрати враховуючи смак господаря: дерево, метал, міцна пластмаса та інше.

Ніжки та опорні стійки, в основному, підбираються хромовані, що, безумовно, є унікальною характеристикою об'єкта. Вони надають предмету стриманого блиску і стильності.

Залежно від розмірів приміщення і його периметра, звертають увагу на форму та розміри. Круглі підійдуть для невеликих кімнат і розміщення посередині. А прямокутні - для просторих кафе. Якщо враховувати відвідуваність кафе, тоді моделі з однієї опорної ніжкою найзручніші. Для економії простору, можна встановити стіл, який однією стороною повністю стикається зі стіною або іншими меблями. Такі варіанти часто можна побачити в кафе або барах.

Розрізняють столи і по висоті. Найвищі варіанти використовують в закладах громадського користування, але, іноді в стилістиці житлових будинків і квартир, теж можна побачити високі екземпляри.

Також їх умовно можна поділити на стаціонарні та мобільні. Мобільні, мають невеликий розмір і з легкістю змінюють місцерозташування в залежності від бажання. Але вони мають невеликий недолік, і це нестійкість, в порівнянні зі стаціонарними.

Де купити барний стіл

01.jpg

Перевагу таким видам столу віддають в основному, якщо хочуть додати нотку сучасності і ті, хто вважає за краще сучасний, яскравий і легкий стиль в оформленні приміщень. Нинішній асортимент таких об'єктів дуже широкій і різноманітний.

Багато виробників пропонують все нові моделі, згідно модним тенденціям, які відображають всі стилістичні особливості. Але все ж краще покладатися на свій смак або скористатися порадою фахівця-дизайнера, який напевно знає, який стіл підійде саме під ваш варіант. 

Скільки коштує хороший барний стіл

01.jpg

Питання звичайно риторичне, тому що у кожного критерії вибору різні. Але, якщо вже й купувати такий предмет, варто враховувати всі параметри: міцність, якісне покриття, оптимальний розмір, висоту, дизайн. Особливо це актуально для закладів з великою кількістю відвідувань.

Також ціна барного столу залежить від його ексклюзивності і унікального зовнішнього вигляду.

Дивитись товар.gif

27.07.2017
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21