Інтернет-магазин меблів

Інтернет-магазин меблів

До цих пір багато хто, особливо це стосується старшого покоління, із здриганням згадують свій досвід обстановки квартири в які пішли радянські часи. В епоху дефіциту роздобути закордонну «стінку» хорошої якості було показником успішності в суспільстві і знаходження власника в числі «еліти». Більшість же задовольнялося тим, що випускала рідна промисловість з деревних плит. Якість і дизайн були, скажімо так, різні. Могло повезти, а могло й ні. Що дістав, то і стало обстановкою твого будинку на довгі роки, повільно, але вірно перетворюючись на розсихаються конструкції не всього зручного функціоналу. До цих пір у багатьох стоять ці твори меблевої промисловості, судячи з фотографій в інтернеті.

Що ж приніс день нинішній, як справи йдуть на меблевому терені в даний час? 
Vibor-brokera.jpgЯк змінився процес вибору і покупки меблів в епоху відсутності дефіциту? А справи йдуть досить цікаво. Варто відвідати який-небудь меблевий центр, як починаєш розуміти - з вибором все в порядку. На будь-який смак і колір, в будь-якій кількості. Від недорогих масових моделей, до дорогого ексклюзиву ручної роботи з дорогих порід дерева. Ясна річ, що якість виробів відрізнятиметься залежно від виробника, використаної фурнітури і матеріалів. Завдяки великому асортименту меблів ми запрошуємо на відкриття нового магазину!

Дійсно зручно. Прийшов з потрібною сумою грошей, яка не виведе сімейний бюджет в круте піке, ознайомився з представленими зразками, вибрав потрібне, оформив, заплатив і пішов додому, очікуючи доставку або ж вивізши все самостійно.

Тому підходити до питання тепер стоїть з незвичною раніше сторони - вивчати відгуки, дивитися у друзів поведінку меблів в ході повсякденної експлуатації. Не завжди здаються на перший погляд гідності певної моделі виявляються на перевірку такими: побут робить свою чорну справу і його перевірка є найбільш дієвою.

Але у покупки готового виробу є і мінуси. Не завжди габаритні розміри пропонованих виробів ідеально вписуються в межі вашої квартири,
razmer-kuhni.jpg часто доводиться йти на різні компроміси, або робити на замовлення на вподобану модель потрібних розмірів. Це все тягне різні витрати й накладає певні ризики. Найчастіше - це час. Потрібно виділити час, щоб поїхати на огляд потрібної моделі, витратити його на огляд виставлених зразків (в підсумку голова буде йти обертом вже через півгодини), вибрати (при цьому будуть терзати сумніви, а чи то я вибрав, мені ще перед цією штукою пара примірників сподобалося) ... А адже може нічого не сподобатися і весь попередній етап потрібно буде пройти з нуля ... Потім буде оформлення замовлення, доставки. Потім потрібно буде в потрібний час бути вдома, щоб не розминутися з доставкою, підняти всі в квартиру, зібрати ... Ну і помолитися варто, щоб все прийшло в повній комплектації, а вантажники всі доставили і підняли в повній цілості й схоронності.

Як видно, епопея має бути не з найлегших, муки вибору будуть терзати. Навіть наявність великого вибору не зробила процес оформлення і обстановки житла більш легким, - просто змінився вид труднощів і характер проблем.

Найбільш просунутим методом покупки меблів на даний момент часу є покупка в інтернеті в спеціалізованих інтернет-магазинах.
1352279092_036391_16.jpg Найбільш часто інтернет магазин меблів являє собою каталог, розташований в мережі інтернет, в якому в різних категоріях представлені різні види меблів із зазначенням ціни та умов доставки. Ви вибираєте вподобану модель і оформляєте замовлення, після чого вам залишається тільки чекати машину з товаром. Інтернет тим і хороший для покупця, що в ньому легко можна відстежити як репутацію продавця, якість пропонованого ним товару, так і порівняти ціни на даний вид товару в інших аналогічних магазинах. Відгуки часто дозволяють скласти досить докладну картину роботи обраного магазину, але не варто і забувати про працівників «чорного піару», які поширюють негативні відгуки в ході ведення війни за цільового покупця.

Плюс до всього, часто проводяться різні акції, лунають бонуси і проводяться інші роботи з покупцями на предмет їх лояльності компанії.

Погодьтеся, що спокійний перегляд моделей меблів вдома на комп'ютері в спокійній обстановці це зовсім інше, ніж біганина по торговому центру в компанії з такими ж людьми, в очах яких відчай і муки вибору просто зашкалюють.

Саме інтернет дозволяє значно продавцям меблів (та й не тільки їм) розширити цільову аудиторію, збільшивши і загальну відвідуваність і час роботи (за рахунок цілодобової «віртуальної» виставки зразків). Саме тому зараз практично кожен солідний меблевий магазин має своє представництво в мережі.

Відрізняються ці магазини, природно, цінами, асортиментом, якістю пропонованого товару та умовами доставки. Ну і зручність навігації не варто забувати, іноді продертися до потрібного тобі товару буває ой як складно.

Одним словом, зручність віртуального магазину цілком може поєднуватися з відмінною якістю товару. Ніщо не заважає вибравши в інтернеті модель або кілька моделей, потім спокійно приїхати і подивитися їх «вживу».
09.10.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21