Інтернет-магазин меблів

Інтернет-магазин меблів

До цих пір багато хто, особливо це стосується старшого покоління, із здриганням згадують свій досвід обстановки квартири в які пішли радянські часи. В епоху дефіциту роздобути закордонну «стінку» хорошої якості було показником успішності в суспільстві і знаходження власника в числі «еліти». Більшість же задовольнялося тим, що випускала рідна промисловість з деревних плит. Якість і дизайн були, скажімо так, різні. Могло повезти, а могло й ні. Що дістав, то і стало обстановкою твого будинку на довгі роки, повільно, але вірно перетворюючись на розсихаються конструкції не всього зручного функціоналу. До цих пір у багатьох стоять ці твори меблевої промисловості, судячи з фотографій в інтернеті.

Що ж приніс день нинішній, як справи йдуть на меблевому терені в даний час? 
Vibor-brokera.jpgЯк змінився процес вибору і покупки меблів в епоху відсутності дефіциту? А справи йдуть досить цікаво. Варто відвідати який-небудь меблевий центр, як починаєш розуміти - з вибором все в порядку. На будь-який смак і колір, в будь-якій кількості. Від недорогих масових моделей, до дорогого ексклюзиву ручної роботи з дорогих порід дерева. Ясна річ, що якість виробів відрізнятиметься залежно від виробника, використаної фурнітури і матеріалів. Завдяки великому асортименту меблів ми запрошуємо на відкриття нового магазину!

Дійсно зручно. Прийшов з потрібною сумою грошей, яка не виведе сімейний бюджет в круте піке, ознайомився з представленими зразками, вибрав потрібне, оформив, заплатив і пішов додому, очікуючи доставку або ж вивізши все самостійно.

Тому підходити до питання тепер стоїть з незвичною раніше сторони - вивчати відгуки, дивитися у друзів поведінку меблів в ході повсякденної експлуатації. Не завжди здаються на перший погляд гідності певної моделі виявляються на перевірку такими: побут робить свою чорну справу і його перевірка є найбільш дієвою.

Але у покупки готового виробу є і мінуси. Не завжди габаритні розміри пропонованих виробів ідеально вписуються в межі вашої квартири,
razmer-kuhni.jpg часто доводиться йти на різні компроміси, або робити на замовлення на вподобану модель потрібних розмірів. Це все тягне різні витрати й накладає певні ризики. Найчастіше - це час. Потрібно виділити час, щоб поїхати на огляд потрібної моделі, витратити його на огляд виставлених зразків (в підсумку голова буде йти обертом вже через півгодини), вибрати (при цьому будуть терзати сумніви, а чи то я вибрав, мені ще перед цією штукою пара примірників сподобалося) ... А адже може нічого не сподобатися і весь попередній етап потрібно буде пройти з нуля ... Потім буде оформлення замовлення, доставки. Потім потрібно буде в потрібний час бути вдома, щоб не розминутися з доставкою, підняти всі в квартиру, зібрати ... Ну і помолитися варто, щоб все прийшло в повній комплектації, а вантажники всі доставили і підняли в повній цілості й схоронності.

Як видно, епопея має бути не з найлегших, муки вибору будуть терзати. Навіть наявність великого вибору не зробила процес оформлення і обстановки житла більш легким, - просто змінився вид труднощів і характер проблем.

Найбільш просунутим методом покупки меблів на даний момент часу є покупка в інтернеті в спеціалізованих інтернет-магазинах.
1352279092_036391_16.jpg Найбільш часто інтернет магазин меблів являє собою каталог, розташований в мережі інтернет, в якому в різних категоріях представлені різні види меблів із зазначенням ціни та умов доставки. Ви вибираєте вподобану модель і оформляєте замовлення, після чого вам залишається тільки чекати машину з товаром. Інтернет тим і хороший для покупця, що в ньому легко можна відстежити як репутацію продавця, якість пропонованого ним товару, так і порівняти ціни на даний вид товару в інших аналогічних магазинах. Відгуки часто дозволяють скласти досить докладну картину роботи обраного магазину, але не варто і забувати про працівників «чорного піару», які поширюють негативні відгуки в ході ведення війни за цільового покупця.

Плюс до всього, часто проводяться різні акції, лунають бонуси і проводяться інші роботи з покупцями на предмет їх лояльності компанії.

Погодьтеся, що спокійний перегляд моделей меблів вдома на комп'ютері в спокійній обстановці це зовсім інше, ніж біганина по торговому центру в компанії з такими ж людьми, в очах яких відчай і муки вибору просто зашкалюють.

Саме інтернет дозволяє значно продавцям меблів (та й не тільки їм) розширити цільову аудиторію, збільшивши і загальну відвідуваність і час роботи (за рахунок цілодобової «віртуальної» виставки зразків). Саме тому зараз практично кожен солідний меблевий магазин має своє представництво в мережі.

Відрізняються ці магазини, природно, цінами, асортиментом, якістю пропонованого товару та умовами доставки. Ну і зручність навігації не варто забувати, іноді продертися до потрібного тобі товару буває ой як складно.

Одним словом, зручність віртуального магазину цілком може поєднуватися з відмінною якістю товару. Ніщо не заважає вибравши в інтернеті модель або кілька моделей, потім спокійно приїхати і подивитися їх «вживу».
09.10.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21