Меблі Taranko

Меблі TarankoНа що звертає увагу в першу чергу людина, яка зайшла до когось в гості? Звичайно першим ділом людина дивиться на інтер`єр! А інтер`єр залежить від меблів, якими обставлена оселя. Саме меблі створюють нам настрій, самопочуття, гармонію, комфорт, затишок… І взагалі дуже багато факторів залежать від цих необхідних нам предметів інтер`єру. Саме тому кухні фабрики Сокме та меблі Taranko доповнять неймовірний стиль вашого дому.

Особливою увагою користуються класичні меблі. Крім того, що вони мають бездоганний вигляд, вони забезпечують нас атмосферою, яка надихає творити, створювати чи просто розслабитись та з комфортом відпочити після тяжкого дня.

Польські меблеві фабрики вже на протязі багатьох років спеціалізується на виробництві класичних меблів для спалень, віталень, кабінетів, передпокоїв та ін. Перевагами та особливостями цієї фабрики є якість, широкий асортимент, багатий дизайн, потужна кольорова гамма та бездоганний стиль виконання.

У виробництві меблів використовуєтся тільки передові сучасні технології та натуральні екологічно-чисті матеріали. Це дозволяє створювати шедеври, які будуть до вподоби справжнім гурманам та цінителям класичних меблів.

Також вражає надзвичайно широкий вибір цих меблів. Біля 30 колекцій меблів, які відрізняються один від одного стилем та дизайном:

- Atos – чудова сучасна колекція меблів для віталень. Корпус виконується з ДСП, а фасади – з МДФ у кольорі «дуб темний». Оснащується системою освітлення.

Atos.jpg

- Barcelona – меблі для кабінетів та бібліотек. Корпус – ДСП, ламінована шпоном вільхи, фасади – МДФ, ламінована шпоном вільхи та вишні. Виконується у кольорі «новий горіх».

Barcelona.jpg

- Bellusco – класичні меблі для кабінетів. Корпус – ДСП, ламінована шпоном вільхи, фасади – МДФ, ламінована шпоном вишні. Колір колекції – «тоффі».

Bellusco.jpg

- Bergano – меблі для віталень класичного стилю. Предсталено 3 види стінок. Виконується в кольорі «тоффі». Корпус – ДСП, фасади – МДФ, ламінована шпоном вишні.

Bergano.jpg

- Ceres – класичні меблі для вітальні. Випускається в кольорах «вишня» та «коньяк». Корпус виконується з ДСП, ламінованої шпоном вільхи, фасади – масив вільхи. Оснащується системою освітлення.

Ceres.jpg

- Cezar – меблі для вітальні, виконані у класичному стилі. Корпус – ДСП, фасад- МДФ, ламінована шпоном вишні. Виконується у кольорі «тоффі».

Cezar.jpg

- Conti – колекція меблів для вітальні, виготовлених у сучасному стилі. Виконується з ДСП, ламінованої шпоном вільхи у кольорі «сірий/коричневий». Оснащується системою освітлення.

Conti.jpg

- Fuks – колекція меблів для вітальні, яка поєднює в собі класичний та сучасний стилі. Корпус виконується з ДСП, ламінованої шпоном дубу, фасади – масив дубу. Колір – «дуб коричневий». Оснащується системою освітлення.

Fuks.jpg

- Ikar – колекція, представлена 3 видами стінок для віталень. Корпус виконується з ДСП, фасади – МДФ, ламінованої шпоном вільхи. Колір – «тоффі».

Ikar.jpg

- Iva – колекція меблів для вітальні, яка виконується у кольорах «світлий дуб» і «темний дуб». Корпус та фасади – ДСП, ламінована шпоном дубу.

Iva.jpg

- Louis – меблі для вітальні. Випускається у кольорах «венге» та «черешня». Корпус виконується з ДСП, ламінованої шпоном вільхи та вишні, фасади – МДФ, ламінована шпоном вишні.

Louis.jpg

- Lozano – класичні колекція меблів для вітальні. Виконується у кольорі «тоффі». Корпус виготовлений з ДСП, а фасади – з МДФ, ламінованої шпоном вільхи та вишні.

LOZANO.jpg

- Luna – класичні меблі для вітальні, які виконуються у кольорі «венге». Корпус – ДСП, ламінована шпоном вільхи, фасади – МДФ, ламінована шпоном вільхи та вишні.

Luna.jpg

- Matteo – ці меблі поєднюють класичний та сучасний стилі. Виконуються у кольорі «горіх/вереск». Меблі виготовляються з МДФ, ламінованої шпоном дубу.

Matteo.jpg

- Neptun – меблі для віталень та спалень у класичному стилі. Колір колекції – «новий горіх». Корпус та фасади виконуються з МДФ, ламінованої шпоном вільхи та вишні.

Neptun.jpg

- Ol-Tar – чудові класичні спальні. Кольори – «тоффі», «вільха», «дуб рустикаль». Корпус меблів виконується з ДСП, фасади – з МДФ, ламінованої шпоном вишні.

Ol-Tar.jpg

- Orfeusz – ця колекція класичних меблів призначена як для віталень, так і для спалень. Випускаєтья у кольорі «тоффі». Корпус виконується з ДСП, ламінованої шпоном вільхи, фасади – з МДФ, ламінованої шпоном вишні.

Orfeusz.jpg

- Parys – класична колекція меблів для вітальні. Випускається у кольорі «тоффі». Корпус меблів виконується з ДСП, фасади – з МДФ, ламінованої шпоном вільхи та вишні.

Parys.jpg

- Polaris – колекція сучасних меблів для вітальні у стилі «хай-тек». Виконується з натурального шпону вільхи та МДФ. Оснащується білим або кольоровим освітленням.

Polaris.jpg

- Verona – класичні меблі для спалень з елементами «старовини». Оснащується системою освітлення.

Verona.jpg

- Wersal – класичні меблі для спальні. Виконуються у кольорах «венге», «тоффі», «крем», «крем патина», «білий», «білий патина». Корпус виготовляється з МДФ, ламінованої шпоном вільхи, а фасад – з МДФ, ламінованої шпоном вишні.

Wersal.jpg

- Zefir – класичні меблі для вітальні. Корпус колекції виконується з МДФ, ламінованої шпоном вільхи, фасади – з МДФ, ламінованої шпоном вишні. Кольори: «вишня» та «тоффі».

Zefir.jpg

Якщо Вас зацікавила будь-яка з цих колекцій, звертайтесь до менеджерів інтернет-магазину, які професійно проконсультують Вас і дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

Кнопка укр.png
18.05.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21