Меблі для школи

Меблі для школи

Купуючи меблі, кожен з нас намагається пильно вивчити всі нюанси про них: якість матеріалу, функціональність, практичність, надійність. А якщо справа стосується шкільних меблів, тоді до них і зовсім завищені вимоги. Тому що такими меблями користуватимуться наші діти - майбутнє країни і нації.

01.jpg

Кожен навчальний заклад країни зобов'язана використовувати меблі, які відповідють всім санітарним нормам і правилам безпеки. Також не шкодить здоров'ю дитини, мти правильну комплектацію і бути з безпечного, гіпоалергенних матеріалу. Це стосується кожного предмета - столу, парти, стільця, лавки, шафи та інших об'єктів. Адже купуючи меблі для дому, ми можемо замінити їх, коли нам захочеться або вони нам не сподобалися. А ось шкільні меблі повинні бути настільки міцними і якісними, щоб зуміли витримати певний термін користування, який передбачений на законодавчому рівні.

Особливості меблів для школи.

01.jpg

Всі ми пам'ятаємо свої шкільні роки, проведені за партами. Жорсткі сидіння стільців і лавок. Нам здавалося, що вони дуже незручні. Але, це зовсім не так. На противагу зручності завжди ставилася головна умова - відповідність анатомічним особливостям зростаючого організму. Тому що кожен шкільний об'єкт меблів повинен відповідати індивідуальним анатомічним особливостям дитини. Завдяки конструкції відбувається правильне формування хребта дитини, постави, зору та інших життєво важливих функцій організму.

Залежно від віку дітей, шкільні меблі виготовляються за певними параметрами. Сьогодні школи мають унікальну можливість закуповувати меблі, які регулюються під індивідуальні параметри дитини: вагу, зріс. Це дуже правильне рішення, завдяки якому враховуються окремі функції, не змінюючи загального вигляду. І також можна регулювати параметри конструкції з року в рік, не роблячи повної заміни.

Матеріал для шкільних меблів.

01.jpg

Окремо варто звернути свою увагу на матеріал, з якого виготовляють меблі для шкіл. Перш за все, краще працювати з тими виробниками, які мають досвід у виготовленні таких меблів, надають сертифікати якості на безпечні матеріали і гарантійний термін експлуатації.

Серед всіх компаній на території України, «МебліХіт» може запропонувати широкий вибір меблів для шкіл високої якості. Фабричне виробництво за найсучаснішими технологіями, екологічно чистий матеріал, відповідність нормам і стандартам.

В асортименті магазину можна вибрати і купити:

- стіл учнівський (парта)

- стілець учнівський

- інші меблі для школи

Для виробництва меблів професійна команда майстрів використовує алюмінієві і металеві каркаси. Поверхні з натурального дерева, ЛДСП, фанерного блоку. Столи і стільці можуть бути різного геометричного формату, параметрів і з різними підставками.

Якщо клієнт хоче отримати меблі для школи під індивідуальні заміри, тоді просто потрібно звернутися до наших фахівців. Вони вислухають, порадять і в обумовлений термін можна буде отримати свої меблі в потрібній кількості. Останній спосіб дуже зручний тоді, коли потрібно дуже велика кількість меблів для школи певного формату і параметрів.

Вимоги до шкільних меблів.

01.jpg

Кожен дизайнер, проектуючи меблі для навчальних закладів, розуміє, що її дизайн повинен відповідати середовищу. Не відволікати увагу школярів своїм яскравим зовнішнім виглядом, бути ергономічними, зручними, простими. Кожен стілець і стіл обов'язково повинен бути стійким, не мати небезпечних, відкритих деталей і додаткових конструкцій. Кожна поверхня - легко піддаватися догляду та регулярного очищення від забруднень.

Мабуть, однією з найважливіших характеристик є міцність. Тому що жоден шкільний предмет не піддається такому постійному навантаженню. І, не дивлячись на нього, меблі повинні зберігати відмінний зовнішній вигляд з року в рік.

Всі стільниці виконуються із закругленими кутами, щоб уникнути травм.

Також розставляючи меблі в учнівських класах, звертайте увагу на стандартні відстані між рядами і кожною партою. Всі парти мають свої номери відповідно до державних стандартів.

Переваги меблів із магазину «МебліХіт».

01.jpg

Компанія «МебліХіт» - фахівець у виготовленні якісних фабричних меблів. Всі екземпляри мають екологічний склад, стильний дизайн і гарантійний термін.

Використовуючи сертифіковані матеріали і інноваційні технології, магазин постійно наповнює свій асортимент новими моделями меблів і супутніх товарів.

«МебліХіт» не співпрацює з посередниками, перекупниками. І, відповідно, ціна формується без накруток, доступна для всіх споживачів.

Зручні способи оплати та доставки по всій території України. А в межах міста доступна безкоштовна доставки транспортом компанії, підняття на поверх і збірка майстрами компанії.

У кожного клієнта є унікальна можливість оформити товар у кредит на вигідних умовах.

Також компанія проводить постійні унікальні акції. Дарує всім знижки на товари у всіх розділах.

Якщо сумніваєтеся у своєму виборі, зверніться до наших консультантів. Вони нададуть всю потрібну інформацію про кожен товар. Продемонструють зразки тканин і інших матеріалів. У вас буде можливість особисто протестувати товар, який є в наявності. Визначити його комфортабельність, функціональність і практичність в реальних умовах.

Звертаючись в магазин «МебліХіт» - ви отримуєте гарні меблі за вигідною ціною і увагу привітного колективу справжніх фахівців своєї справи.

Дивитись товар.gif

28.12.2017
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21