М'які меблі для вашого офісу

М'які меблі для вашого офісу

Офісні меблі повинні бути міцною, зручною і представницької - на цих «трьох китів» орієнтуються виробники спеціальних диванів і крісел. МебліХіт пропонує повний набір м'яких меблів, з якої можна облаштувати будь-який куточок сучасно офісу - від робочого місця керівника до кімнати відпочинку.

Які меблі потрібні для офісу


Какая-мебель-нужна-для-офиса.jpg

Зручне робоче місце - одна з необхідних умов сучасноі роботи. Для працівників офісу дуже важливо забезпечити достатній комфорт, інакше у них впаде ефективність праці, а деякі співробітники будуть активно шукати інші місце роботи.

Так відбувається, тому що:

 • незручні офісні меблі викликають болі в спині;
 • некомфортна поза провокує непотрібний поспіх і помилки;
 • болі і дискомфорт стають причиною підвищеної дратівливості - починаються конфлікти в колективі.

А якщо офісні меблі старі або розвалюються, це справляє погане враження на відвідувачів офісу - потенційних клієнтів або нових співробітників.

Якщо у вашому офісі нові і зручні меблі:


Если-в-вашем-офисе-новая-и-удобная-мебель.jpg

 • багато співробітників будуть приходити на роботу з радістю;
 • ефективність праці підвищується;
 • емоційна обстановка не погіршується;
 • офіс виглядає сучасним і вселяє довіру.

А якщо у вашому офісі є кімната відпочинку зі зручними диванами, напевно дехто зі співробітників захоче проводити на роботі не менше часу, ніж удома.

Але якими мають бути дивани та крісла для офісу? Є кілька основних умов:

 1. Міцний каркас. Дорослі люди будуть користуватися меблями кожен день, і не обходитимуться з ними занадто дбайливо. Тому потрібно вибирати найбільш міцні вироби, бажано - з металевим каркасом.
 2. Легкість у догляді. Співробітники п'ють і їдять на робочому місці? Це пряма загроза м'яким меблям! Але не варто відразу забороняти пити каву під час роботи - простіше відразу придбати крісла з оббивкою, наприклад, зі шкірозамінника - в них рідина не вбирається. Хромований метал бруду майже не збирає, а чорний матовий пластик не потрібно кожен день натирати до блиску.
 3. Доступна ціна. При всіх позитивних якостях меблі для офісу повинні залишатися не дуже дорогими.

Менш важливі умови - мала вага, компактні розміри і мобільність.

Крісла для офісу


Кресла-для-офиса.jpg

Крісла - найпоширеніші м'які меблі в офісах. Вам можуть знадобитися:

Керівник може собі дозволити крісла різних розмірів і конфігурацій. Наприклад, МебліХіт може запропонувати модель з ортопедичним наповнювачем, оббивкою з натуральної шкіри, підставкою для ніг і плавним анатомічним нахилом.

Співробітники можуть отримати крісла на коліщатках з регульованим нахилом і висотою. Кращі моделі в цій категорії - спеціальні «геймерські» крісла, які ідеально підходять для тривалої роботи за комп'ютером.

Крісла для переговорної не потребують «наворотів». Вони повинні бути строгими за дизайном, немобільними (без коліщаток) і готовими до раптової «атаки» пролитої кави. Зазвичай їх оббивка темного кольору, а деяких моделях сидіння можна знімати для глибокої чистки або заміни. Такі крісла можна ставити один на одного, збираючи в компактні «вежі».

М'які крісла для відвідувачів теж повинні бути зручними і легкими в чищенні, як меблі для переговорної. Але іноді вам можуть знадобитися моделі на коліщатках, без підлокітників або без спинки - такі варіанти також є в продажу.

Дивани для офісу


Диваны-для-офиса.jpg

Чи потрібні в офісі дивани? Так, якщо ви хочете подбати про відвідувачів і співробітників. Вам можуть знадобитися дивани трьох типів:

Відвідувачам офісу має бути максимально зручно на диванах «для очікування». До того ж, ці меблі повинні вписуватися в дизайнерську концепцію офісу. Найчастіше для офісів вибирають прямі нерозкладні дивани на 2-3 місця. Вони можуть бути різного типу: від лавок з м'якими накладками до масивних м'яких конструкцій, в яких можна «потонути».

Останній варіант також описує дивани для кабінетів. Це - масивні представницькі меблі. Оббивкою для них найчастіше виступає шкіра або її якісний замінник.

Створення кімнат відпочинку характерно для «просунутих» компаній. Таким чином вони домагаються роботи з максимальною віддачею і високої продуктивності співробітників. В кімнати відпочинку потрібно брати диван «домашнього» типу. Найбільшою популярністю в цьому сегменті користуються:

 1. Розкладні кутові дивани, що легко розбираються до повноцінних спальних місць. Якщо у співробітників є можливість подрімати, складно знайти кращий варіант сну - матраци в таких диванах часто володіють ортопедичним ефектом.
 2. Модульні дивани-конструктори, які можуть легко змінювати конфігурацію в залежності від бажання користувача. Кімната відпочинку з таким диваном може в будь-який момент стати неформальною переговорною.

Оббивку для таких диванів краще підбирати тканинну - в спеку до неї не буде «приклеюватися» шкіра.

Де купити


01.jpg

Немає сенсу збирати «з миру по нитці». Замовляючи дивани та крісла у одного постачальника, ви заповіді єдність стилю. Воно теж серйозно впливає на враження, яке справляє офіс.

В каталозі МебліХіт вас чекають десятки моделей крісел і диванів для офісу, а також - вся решта меблів, яка може знадобитися в сучасному офісі. Висока якість і доступні ціни гарантовані!


Читайте також:

Меблі для ваших дітей, переваги і плюси
Офісне крісло для керівника
Офісне крісло - двигун робочого процесу
Офісні меблі на замовлення на будь-який розмір і стиль

26.09.2018
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21