М'які меблі для вашого офісу

М'які меблі для вашого офісу

Офісні меблі повинні бути міцною, зручною і представницької - на цих «трьох китів» орієнтуються виробники спеціальних диванів і крісел. МебліХіт пропонує повний набір м'яких меблів, з якої можна облаштувати будь-який куточок сучасно офісу - від робочого місця керівника до кімнати відпочинку.

Які меблі потрібні для офісу


Какая-мебель-нужна-для-офиса.jpg

Зручне робоче місце - одна з необхідних умов сучасноі роботи. Для працівників офісу дуже важливо забезпечити достатній комфорт, інакше у них впаде ефективність праці, а деякі співробітники будуть активно шукати інші місце роботи.

Так відбувається, тому що:

 • незручні офісні меблі викликають болі в спині;
 • некомфортна поза провокує непотрібний поспіх і помилки;
 • болі і дискомфорт стають причиною підвищеної дратівливості - починаються конфлікти в колективі.

А якщо офісні меблі старі або розвалюються, це справляє погане враження на відвідувачів офісу - потенційних клієнтів або нових співробітників.

Якщо у вашому офісі нові і зручні меблі:


Если-в-вашем-офисе-новая-и-удобная-мебель.jpg

 • багато співробітників будуть приходити на роботу з радістю;
 • ефективність праці підвищується;
 • емоційна обстановка не погіршується;
 • офіс виглядає сучасним і вселяє довіру.

А якщо у вашому офісі є кімната відпочинку зі зручними диванами, напевно дехто зі співробітників захоче проводити на роботі не менше часу, ніж удома.

Але якими мають бути дивани та крісла для офісу? Є кілька основних умов:

 1. Міцний каркас. Дорослі люди будуть користуватися меблями кожен день, і не обходитимуться з ними занадто дбайливо. Тому потрібно вибирати найбільш міцні вироби, бажано - з металевим каркасом.
 2. Легкість у догляді. Співробітники п'ють і їдять на робочому місці? Це пряма загроза м'яким меблям! Але не варто відразу забороняти пити каву під час роботи - простіше відразу придбати крісла з оббивкою, наприклад, зі шкірозамінника - в них рідина не вбирається. Хромований метал бруду майже не збирає, а чорний матовий пластик не потрібно кожен день натирати до блиску.
 3. Доступна ціна. При всіх позитивних якостях меблі для офісу повинні залишатися не дуже дорогими.

Менш важливі умови - мала вага, компактні розміри і мобільність.

Крісла для офісу


Кресла-для-офиса.jpg

Крісла - найпоширеніші м'які меблі в офісах. Вам можуть знадобитися:

Керівник може собі дозволити крісла різних розмірів і конфігурацій. Наприклад, МебліХіт може запропонувати модель з ортопедичним наповнювачем, оббивкою з натуральної шкіри, підставкою для ніг і плавним анатомічним нахилом.

Співробітники можуть отримати крісла на коліщатках з регульованим нахилом і висотою. Кращі моделі в цій категорії - спеціальні «геймерські» крісла, які ідеально підходять для тривалої роботи за комп'ютером.

Крісла для переговорної не потребують «наворотів». Вони повинні бути строгими за дизайном, немобільними (без коліщаток) і готовими до раптової «атаки» пролитої кави. Зазвичай їх оббивка темного кольору, а деяких моделях сидіння можна знімати для глибокої чистки або заміни. Такі крісла можна ставити один на одного, збираючи в компактні «вежі».

М'які крісла для відвідувачів теж повинні бути зручними і легкими в чищенні, як меблі для переговорної. Але іноді вам можуть знадобитися моделі на коліщатках, без підлокітників або без спинки - такі варіанти також є в продажу.

Дивани для офісу


Диваны-для-офиса.jpg

Чи потрібні в офісі дивани? Так, якщо ви хочете подбати про відвідувачів і співробітників. Вам можуть знадобитися дивани трьох типів:

Відвідувачам офісу має бути максимально зручно на диванах «для очікування». До того ж, ці меблі повинні вписуватися в дизайнерську концепцію офісу. Найчастіше для офісів вибирають прямі нерозкладні дивани на 2-3 місця. Вони можуть бути різного типу: від лавок з м'якими накладками до масивних м'яких конструкцій, в яких можна «потонути».

Останній варіант також описує дивани для кабінетів. Це - масивні представницькі меблі. Оббивкою для них найчастіше виступає шкіра або її якісний замінник.

Створення кімнат відпочинку характерно для «просунутих» компаній. Таким чином вони домагаються роботи з максимальною віддачею і високої продуктивності співробітників. В кімнати відпочинку потрібно брати диван «домашнього» типу. Найбільшою популярністю в цьому сегменті користуються:

 1. Розкладні кутові дивани, що легко розбираються до повноцінних спальних місць. Якщо у співробітників є можливість подрімати, складно знайти кращий варіант сну - матраци в таких диванах часто володіють ортопедичним ефектом.
 2. Модульні дивани-конструктори, які можуть легко змінювати конфігурацію в залежності від бажання користувача. Кімната відпочинку з таким диваном може в будь-який момент стати неформальною переговорною.

Оббивку для таких диванів краще підбирати тканинну - в спеку до неї не буде «приклеюватися» шкіра.

Де купити


01.jpg

Немає сенсу збирати «з миру по нитці». Замовляючи дивани та крісла у одного постачальника, ви заповіді єдність стилю. Воно теж серйозно впливає на враження, яке справляє офіс.

В каталозі МебліХіт вас чекають десятки моделей крісел і диванів для офісу, а також - вся решта меблів, яка може знадобитися в сучасному офісі. Висока якість і доступні ціни гарантовані!


Читайте також:

Меблі для ваших дітей, переваги і плюси
Офісне крісло для керівника
Офісне крісло - двигун робочого процесу
Офісні меблі на замовлення на будь-який розмір і стиль

26.09.2018
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21