Кредити на меблі - це легко і просто

Кредити на меблі - це легко і просто

01.jpg
Досить часто, при необхідності придбання меблів в будинок або в квартиру, люди стикаються з проблемою нестачі коштів для того, щоб профінансувати таке придбання. У таких ситуаціях, завжди має сенс придивитися до такого інструменту, як кредитування придбання меблів. Саме про нього і про те, яким чином правильно вибрати кредитний продукт, піде мова в даній статті.

Навіщо купувати меблі в кредит

Сучасна людина звикла жити в комфортних умовах. З цієї причини, ми завжди прагнемо обладнати власну оселю максимально зручно і практично. Як правило, питання про придбання нових меблів постає в декількох випадках. Перш за все, це придбання нового будинку або нової квартири. Крім того, нові меблі купується для установки після проведеного ремонту. У всіх випадках, перед придбанням меблів, у покупця були досить серйозні грошові витрати. І на придбання дійсно хороших меблів грошей не завжди вистачає. У цих випадках можна скористатися таким інструментом, як кредитування.

На сьогоднішній день, всі продавці меблів можуть запропонувати певну кількість кредитних схем, вельми вигідних для покупця. Перш за все, слід розуміти, що кредит - це цільова грошова позика на поворотній основі зі сплатою відсотків за його використання. У багатьох магазинах пропонуються також розстрочка і так званий безвідсотковий кредит. І в тому, і в іншому випадку плата за користування грошима є завжди. Просто вона трохи інакше названа.

Використання кредитних грошей дає можливість придбання меблів, не чекаючи моменту, коли вдасться накопичити необхідну суму грошей. Звичайно, за кредит доводиться платити. Але, з іншого боку, зростає якість життя. Та й фактор інфляції варто враховувати. Адже, ціни на меблі все-таки не стоять на місці.

Як відбувається придбання меблів в кредит

Як правило, для того, щоб отримати кредит на придбання меблів, потрібно звернутися до самого продавцеві цих меблів. Переважна більшість салонів і магазинів вже мають контакти з банками та готові запропонувати кілька різних схем кредитування для кожного конкретного випадку. При цьому, йти в банк, в більшості випадків, не потрібно. Всі необхідні папери можна оформити безпосередньо в торговій точці. Як правило, для того, щоб оформити кредит на меблі, необхідно виконати ряд умов, кількість яких досить невелика.

Перш за все, необхідно мати паспорт громадянина України та довідку про наявність у покупця Ідентифікаційного податкового номера (ІПН). Слід зауважити, що застава для такого роду кредитування, як правило, не потрібна. Адже, ризики неповернення кредиту досить невеликі, а в вартість кредиту входить його страхування. У деяких випадках, необхідно пред'явити довідку про отримувані доходи. Як правило, це дозволяє визначити, чи може людина обслуговувати конкретний кредит по конкретній схемі. Як правило, процедура оформлення кредиту на придбання меблів проходить за наступною схемою:

  • Резервування товару менеджерами магазину для конкретного покупця

  • Оформлення рахунку на купується комплект меблів для роботи з банком

  • Звернення до банківського співробітнику (часто, безпосередньо в салоні)

  • Очікування рішення про видачу або невидачі кредиту конкретному покупцеві

  • Оформлення документів на видачу кредиту

  • Придбання обраного і зарезервованого товару

Слід зауважити, що вся ця процедура займає зовсім небагато часу. У деяких випадках, все разом відбувається на протяженіі20 хвилин, що досить зручно, в будь-якому випадку. Варто зауважити, що при оформленні кредитів на придбану меблі є певні обмеження. Наприклад, особам у віці старше 65 років цілком може бути відмовлено в кредитуванні. Крім того, відмови можуть бути в разі несприятливої ​​кредитної історії конкретного позичальника. Доступ до такої інформації сьогодні є у всіх банків.

На що звернути увагу, купуючи меблі в кредит

Придбання меблів в кредит - вельми вигідний процес. Завдяки йому можна користуватися якісними меблями задовго до того моменту, коли вона буде повністю оплачена. Але, як і в кожній справі, в процесі кредитування є певні нюанси, про які забувати не слід.

Перш за все, слід пам'ятати, що у вартість кредиту входять не тільки процентні ставки, але і різні додаткові платежі. Наприклад всілякі комісії. У тому числі і ещемесячние. Тому, оцінюючи ефективність конкретного кредитного пропозиції, слід брати до уваги всі витрати, пов'язані з його погашенням і обслуговуванням.

Ще одним моментом, який слід враховувати є термін кредитування. З одного боку, чим більше термін кредитування, тим менше щомісячний платіж. Багато людей дуже раді такій ситуації. Проте, завжди варто оцінювати загальну суму грошей, витрачених на обслуговування кредиту. При значних термінах кредитування, сума переплат виходить дуже значною.

Таким чином, в сучасних умовах, використання кредитних коштів для придбання меблів є досить ефективним інструментом. До того ж, отримати такий кредит не складає ніяких труднощів. З іншого боку, зважений і грамотний підхід при виборі конкретного кредитного продукту дозволяє максимально оптимізувати додаткові витрати і отримати від кредитування виключно користь і радість користування якісними меблями без значних переплат.

Деталі про кредит

19.12.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21