Дивани на металевих основах: комфорт на багато років

Дивани на металевих основах: комфорт на багато років

Шукаєте максимально довговічний і надійний вид м'яких меблів для відпочинку і сну? Зверніть увагу на дивани з каркасом з металу - вони вважаються найміцнішими і найнадійнішими. Виберіть привабливу модель дивана на металевій основі з найприємнішою ціною в каталозі МебліХіт!

Особливості диванів на металевій основі

01.jpg

Сумніваєтеся, чи потрібно купувати такий важкий диван? До вибору меблів дійсно варто ставитися відповідально і вдумливо. Щоб прийняти остаточне рішення, вивчіть базові характеристики диванів на металевій основі:

 1. Нешкідливість. Метал, покритий шаром фарби, не виділяє токсичних речовин і не має запаху. Завдяки цьому дивани на металевій основі придатні навіть для дитячої кімнати.

 2. Стійкість до зношування. Дивани з металевим каркасом за правом вважаються найбільш довговічними - вони можуть служити більше 100 років. Однак врахуйте, що для продовження терміну служби деталі вироби повинні мати міцне з'єднання (найкраще зварене). Це особливо важливо для розкладних диванів, які експлуатуються щодня.

 3. Стійкість до навантажень. Диван з каркасом з цільного дерева або ПВХ може легко зламатися при перевезеннях, а також якщо на ньому будуть спати люди з великою вагою або ж гратися маленькі діти. Металевий диван легко витримає подібні навантаження, навіть якщо буде піддаватися їм щодня.

 4. Доступна вартість. Дивани з металевою основою входять в категорію доступних моделей. Це пояснюється невисокою собівартістю виготовлення каркаса.

Таким чином, придбання дивана на металевому каркасі - цілком раціональне рішення. Тим більше що серед сучасних варіацій можна підібрати модель м'яких меблів для будь-якого інтер'єру і стилю.

Металокаркас сну не перешкода

01.jpg

Металевий каркас дивана у багатьох асоціюється не можна було назвати глибоким і комфортним. Сучасні дивани не маю нічого спільного з такою старовиною - вони елегантні, зручні і гарантують хороший сон.

Поверх металевого корпусу кожен диван обрамляється щільним шаром наповнювача, під яким абсолютно не відчуваэться тверда основа. В якості наповнювача використовуються:

 1. Пружинні основи. Наповнювач створює пружну поверхню, яка незначно прогинається під тиском тіла людини. Завдяки цьому забезпечується максимально природне положення, яке гарантуватиме глибокий і спокійний сон.

 2. Пінополіуретан. Щільний матеріал, який укладається поверх металевого каркаса ліжка і обшивається тканинною оббивкою. Найчастіше використовується тонкий шар матеріалу, проте такі дивани придатні тільки щоб сидіти на них. Щоб диван став придатним для сну, потрібно якомога більший шар наповнювача.

 3. Синтепон. Дешевий ущільнювач, який часто використовується для офісних диванів або меблів для саду. Синтепон рідко застосовується для виготовлення диванів для сну, проте дозволяє отримати той же ефект, що і пінополіуретан.

Можете сміливо купувати диван з металевим каркасом для сну. Навіть якщо вам доведеться щодня його складати і розкладати, він легко витримає таке навантаження.


Різновиди диванів

01.jpg

Приступивши до пошуку ідеального дивана з металевим каркасом, ви зіткнетеся з двома різновидами таких меблів:

 1. Дивани з 100% металевим каркасом. Найчастіше це меблі, яка використовується на дачах, в передпокої або на кухні. В останні роки подібні моделі стали часто використовуватися в інтер'єрах ресторанів і кафе.

 2. Дивани з металевим каркасом і дерев'яними вставками. Найчастіше дерево використовується для виготовлення ламелей або декору нижньої частини дивана. Використання дерев'яних ламелей робить диван неймовірно зручним і придатним для сну.

При виборі дивана звертайте увагу, з якого металу виготовлений каркас. Найчастіше для цієї мети використовуються сталеві пластини і труби. Щоб зробити привабливими зовнішні елементи, не приховані під наповнювачем і оббивкою, може використовуватися алюміній. Щоб уникнути появи іржі, металеві деталі обов'язково фарбуються або хромуються.


Механізми розкладки

01.jpg


Для диванів з металевим корпусом використовується кілька механізмів розкладки:

 1. Акордеон. Корпус такого дивана представляє три з'єднані між собою частини, одна з яких використовується як сидіння, а дві інші складаються разом в якості спинки дивана.

 2. Клік-кляк. Щоб розкласти такий диван, його половини потрібно потягнути одна до одної. В результаті почується характерне клацання, і диван можна буде повністю розкласти в просторе спальне місце.

 3. Французька розкладачка. Такий диван складається з декількох металевих рам, простір між якими затягнутий металевою сіткою. Коли диван складний, металеві рами складаються одна на однну і ховаються всередині. Згодом сітка може розтягуватися, тому такий диван не варто використовувати регулярно.

Потрібен гарний сучасний диван з металокаркасом? Відповідні моделі можна вивчити і купити в каталозі інтернет-магазину МебліХіт. Оновлення надходять в магазин практично щомісяця, а ціни вже довгий час зберігаються на низькому рівні.

16.08.2018
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21