Письмовий стіл для кабінету

Письмовий стіл для кабінету

Під час робочого процесу на досягнення хорошого результату впливає безліч чинників. Один з найважливіших це правильно підібрані якісні меблі: шафи, крісло, письмовий чи кутовий комп'ютерний стіл і т.д. Дуже важливо, що б за столом було зручно працювати, і що б його функціональність відповідала необхідним вимогам професії.

Без имени-1.png
ВИДИ СТОЛІВ

Класифікувати письмові столи можна за багатьма ознаками. Один з основних це матеріал, з якого стіл виготовлений. Від нього залежить і ціна виробу, і його якість, і те, як довго він прослужить. Подивитися різні цікаві та якісні столи можна тут.

1. ДСП - один з найпоширеніших матеріалів. В основному через низьку ціни. Так само плюсами цього матеріалу є його водостійкість, міцність і простота обробки. Але при цьому істотним мінусом є його токсичність.

2. МДФ - так само являє собою дрібну дерев'яну стружку, але якщо при створенні ДСП використовують небезпечні сполуки, то виготовлення МДФ повністю екологічно, що, безсумнівно, є його великим плюсом. Але при цьому даний матеріал істотно дорожче.

3. Натуральна деревина - звичайно ж, є самим кращим матеріалом для виготовлення письмового столу. Тут і краса, і міцність, і статус. Але і вартість, природно, відповідна. Стіл з такого матеріалу просто необхідний людям, що приділяє велику увагу своєму іміджу.

4. Скло - останнім часом стає популярним матеріалом для виготовлення столів. Такий письмовий стіл робить приміщення сучасніше, візуально просторіше.

ЯК ВИБРАТИ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ

1. У першу чергу зверніть увагу на висоту столу. За ним має бути зручно сидіти і працювати. Рекомендована висота 65-70 сантиметрів. Але не забувайте, що все індивідуально, і при підборі висоти виходите з своїх відчуттів.

2. Перед тим, як піти вибирати стіл визначитеся з тим, які додаткові функції він повинен у собі поєднувати. Чи повинні бути які-небудь полиці і ящики, як багато їх має бути, для яких цілей вони будуть використовуватися.

3. Продумайте, в якій частині кабінету стіл буде стояти. Від цього будуть багато в чому заздрість його габарити і форма.

4. Дуже важливо пам'ятати, що столи письмові повинні органічно вписуватися в робочий простір, тому варто їх підбирати з урахуванням стилю вже наявної в кабінеті меблів.

Не пошкодуйте часу і коштів на вибір хорошого, відповідного саме Вам письмового столу, і Ви дуже скоро помітите як перетворився Ваш кабінет і працювати стало простіше і приємніше.

Кнопка укр.png
11.01.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21