Письмовий стіл для кабінету

Письмовий стіл для кабінету

Під час робочого процесу на досягнення хорошого результату впливає безліч чинників. Один з найважливіших це правильно підібрані якісні меблі: шафи, крісло, письмовий чи кутовий комп'ютерний стіл і т.д. Дуже важливо, що б за столом було зручно працювати, і що б його функціональність відповідала необхідним вимогам професії.

Без имени-1.png
ВИДИ СТОЛІВ

Класифікувати письмові столи можна за багатьма ознаками. Один з основних це матеріал, з якого стіл виготовлений. Від нього залежить і ціна виробу, і його якість, і те, як довго він прослужить. Подивитися різні цікаві та якісні столи можна тут.

1. ДСП - один з найпоширеніших матеріалів. В основному через низьку ціни. Так само плюсами цього матеріалу є його водостійкість, міцність і простота обробки. Але при цьому істотним мінусом є його токсичність.

2. МДФ - так само являє собою дрібну дерев'яну стружку, але якщо при створенні ДСП використовують небезпечні сполуки, то виготовлення МДФ повністю екологічно, що, безсумнівно, є його великим плюсом. Але при цьому даний матеріал істотно дорожче.

3. Натуральна деревина - звичайно ж, є самим кращим матеріалом для виготовлення письмового столу. Тут і краса, і міцність, і статус. Але і вартість, природно, відповідна. Стіл з такого матеріалу просто необхідний людям, що приділяє велику увагу своєму іміджу.

4. Скло - останнім часом стає популярним матеріалом для виготовлення столів. Такий письмовий стіл робить приміщення сучасніше, візуально просторіше.

ЯК ВИБРАТИ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ

1. У першу чергу зверніть увагу на висоту столу. За ним має бути зручно сидіти і працювати. Рекомендована висота 65-70 сантиметрів. Але не забувайте, що все індивідуально, і при підборі висоти виходите з своїх відчуттів.

2. Перед тим, як піти вибирати стіл визначитеся з тим, які додаткові функції він повинен у собі поєднувати. Чи повинні бути які-небудь полиці і ящики, як багато їх має бути, для яких цілей вони будуть використовуватися.

3. Продумайте, в якій частині кабінету стіл буде стояти. Від цього будуть багато в чому заздрість його габарити і форма.

4. Дуже важливо пам'ятати, що столи письмові повинні органічно вписуватися в робочий простір, тому варто їх підбирати з урахуванням стилю вже наявної в кабінеті меблів.

Не пошкодуйте часу і коштів на вибір хорошого, відповідного саме Вам письмового столу, і Ви дуже скоро помітите як перетворився Ваш кабінет і працювати стало простіше і приємніше.

Кнопка укр.png
11.01.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21