Модульна система Барон (Baron)


Переваги сучасних модульних систем незаперечні. Вони дуже функціональні, відрізняються досить високим естетичним рівнем і є цілком доступним, для більшості українського населення, рішенням. Однією з таких меблевих систем модульного типу, є система Барон. З її допомогою можна ідеально вирішити завдання обстановки вітальні в класичному стилі.

Чим хороша модульна система Барон

Суть будь меблевої системи модульного типу полягає в тому, що вона дає можливість ідеально підібрати необхідний набір предметів потрібних розмірів для того, щоб закрити потребу в меблях будь-якого приміщення, незалежно від його розмірів і конфігурації. Як правило, це дуже зручно. Адже, в досить великій кількості випадків, вибираючи меблі, людям доводиться відмовлятися від хороших варіантів з причини їх не відповідності можливостям приміщення, в якому їх планувалося використовувати.

Слід зауважити, що модульні меблі випускається серійним способом. Зокрема, модульна система Барон виготовлена на фабриці Меблі Сервіс. А це означає, що її собівартість трохи нижче, в порівнянні з подібною меблями, виготовленими за індивідуальними розмірами. Суміщення можливості індивідуального підбору набору предметів та їх розмірів з досить доступною вартістю є відмінним варіантом вирішення меблевої проблеми за невелику ціну.

Не варто забувати, також, про те, що модульна система Барон виконана в класичному стилі. При цьому, всі предмети виготовлені таким чином, що будь-яка їх сукупність буде являти собою закінчений гарнітур в класичному стилі, який станемо безсумнівним прикрасою будь-якого приміщення. Солідність і грунтовність інтер'єру, у разі використання таких меблів, забезпечена.

З чого складається модульна система Барон

Ця система виконана в дуже оригінальному стилі, з ДСП. Фасади всіх предметів зроблені з МДФ. При цьому, все це ламінована під горіх, що надає гарнітуру дуже солідний вигляд. У кімнаті, з такою меблями, перебувати досить затишно. У комплект системи входять наступні предмети.

  • Вітрина. Досить оригінальний виріб, що включає в себе три блоки, складові комплекс різноманітних рішень, що вражає своєю легкістю та унікальністю. Чудові форми фасади, відтінені обробкою стекол і бронзовою фурнітурою, яка чудово виглядає на тлі горіхового дерева. Вітрина цього модульного комплекту, поза всяких сумнівів, може прикрасити будь-який інтер'єр.

  • Шафа. Дводверний шафа, стилістично сумісний з іншими предметами меблів, складовими систему, є досить містким. При цьому, він може бути використаний, як разом з вітриною, складаючи єдиний комплекс, так і окремо. У кожному разі, з функціональної точки зору, це вельми надійний, зручний і міцний шафу. Що стосується його естетичних якостей, то вони, як і всі предмети системи Барон, в будь-якому випадку, на висоті.

  • Комод. Наявність місткого комода робить систему модульного типу Барон дуже зручною, в усіх відношеннях. Комод має п'ять містких ящиків. Крім того, він цілком може служити підставкою для яких-небудь предметів або аксесуарів. Комод виконаний вельми витончено і може бути одним з головних предметів класичного інтер'єру приміщення, вдало доповнюючи вітрину.

  • Пенал. Як уже згадувалося вище, приміщення мають різний розмір. І якщо, у Вашій кімнаті є декілька більше простору, ніж займає вітрина і шафа, Ви завжди можете подовжити композицію за допомогою пеналу. При цьому, пенал є досить містким місцем зберігання багатьох речей. Тому, його цілком можна розглядати, як додатковий однодверний шафу.

У кожному разі, дана система, як і будь-яка інша наприклад модульна система Капрі (Kapri), дозволяє формувати власний комплект меблів, набуваючи ті предмети, які необхідні конкретному покупцеві в конкретній ситуації. При цьому, Ви можете не сумніватися в тому, що ці предмети виготовлені з якісних матеріалів, які сертифіковані в нашій країні, і є абсолютно безпечними, і з фізичної, і з екологічної точок зору.

Яким чином найбільш ефективно купувати предмети системи Барон

Як видно з усього вищесказаного, купити модульну систему Барон, в наших магазинах не є проблемою, в будь-який час. Однак, прийнявши рішення про придбання такої системи, або її частини, необхідно зробити кілька неминучих кроків, які, в значній мірі, полегшать процедуру покупки і мінімізують ризики неправильної оцінки меблів.

Насамперед, необхідно точно уявляти собі розміри приміщення, в якому планується розміщувати предмети з системи Барон. При цьому, важливі не тільки розміри, але і конфігурація приміщення. У кожному разі, меблі повинна бути розміщена таким чином, щоб залишалося додатковий простір. Воно знадобиться, як для відкривання-закривання дверей шаф, так і для вільного переміщення мешканців по приміщенню.

Крім того, завжди слід враховувати гармонійність стилю і забарвлення меблів і тонів обробки стін і стелі приміщення. Як правило, є сенс робити ремонт у приміщенні, вже маючи уявлення про те, якого типу меблі буде в ньому використана згодом. В принципі, якісно і гармонійно всі ці проблеми може вирішити інтер'єрний дизайнер, за допомогою якого можна визначити яким чином буде виглядати приміщення в майбутньому, і в скільки це обійдеться господарям. Що стосується модульної системи Барон, то вона є досить універсальною. Вона легко впишеться практично в будь-який інтер'єр.


Порівняння товарів (0)Ваша знижка: -7%
Модульна система Барон, вітальня Меблі Сервіс
Модульна система Барон, вітальня Меблі Сервіс

Додаткові відомості: - Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це м..

Ширина см.: 360 Глибина см.: 56 Висота см.: 206.6
5

14414 грн. 13405 грн.

Ваша знижка: -7%
Вітальня (дсп) Барон, вітрина Меблі Сервіс
Вітальня (дсп) Барон, вітрина Меблі Сервіс

Додаткові відомості: - Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може ..

Ширина см.: 240 Глибина см.: 52.5 Висота см.: 206.6
1

9370 грн. 8714 грн.

Ваша знижка: -7%
Шафа, вітальня (дсп) Барон Меблі Сервіс
Шафа, вітальня (дсп) Барон Меблі Сервіс

Додаткові відомості: - Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може ..

Тип шафи: Двохдверні Ширина см.: 80 Глибина см.: 56
1

2955 грн. 2748 грн.

Ваша знижка: -8%
Пенал, вітальня (дсп) Барон Меблі Сервіс
Пенал, вітальня (дсп) Барон Меблі Сервіс

Додаткові відомості: - Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може ..

Ширина см.: 40 Глибина см.: 56 Висота см.: 206.6

2088 грн. 1942 грн.

Ваша знижка: -8%
Комод 5ш, вітальня (дсп) Барон Меблі Сервіс
Комод 5ш, вітальня (дсп) Барон Меблі Сервіс

Додаткові відомості: - Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може ..

Ширина см.: 97 Глибина см.: 43.4 Висота см.: 92.7
1

2792 грн. 2597 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Середня вартість товарів в категорії Модульна система Барон (Baron) - 8251 грн.
Діапазон цін: від 2088 грн. до 14414 грн.