Характеристики крісла Richman Валенсія в комплектації СФ Хром (СF):
Крісло Валенсія СФ Хром, Richman
- 0 грн.
-
Доступні варіанти
Стислі характеристики
Опис - Крісло Валенсія СФ Хром, Richman
Крісло Richman Валенсія є сучасною моделлю крісла для керівника, яку наші клієнти вважають однією з найбільш успішних. Це крісло поєднує в собі класичний стиль, комфорт, бездоганну ергономіку та високу якість компонентів. Модель має красивий та сучасний дизайн, що прекрасно підійде для будь-якого кабінету.
Це крісло забезпечує високу продуктивність під час роботи, оскільки має правильний рельєф та ергономіку спинки, що дає змогу вам працювати без відчуття втоми. Оббивка крісла може бути виконана в одному із трьох матеріалів — екошкірі, натуральній шкірі або тканині, що дає можливість підібрати практичний та комфортний варіант для вашого інтер’єру.
Дерев’яні елементи надають статусного та презентабельного вигляду. Колір дерева можна вибрати з декількох варіантів під оббивку або колір меблів у кабінеті: бук, горіх або венге.
Крісло Валенсія виготовляється в наступних комплектаціях:
- Хром – хромовані підлокітники обладнані м’якими подушками, що дозволяє зручно спертися на них у будь-якому положенні та комфортно розмістити руки під час відпочинку + стильна хромована хрестовина із металу товщиною 1,4 мм;
- Вуд – поліровані дерев’яні підлокітники + накладки на хрестовину з ясеню;
- Хром CF – крісло на конференц-основі, хромовані підлокітники обладнані м’якими подушками + міцна основа виготовлена з хромованого металу завтовшки 1,5 мм, що гарантує тривалу експлуатацію конференц-крісла.
На додаток є опція встановити такі механізми гойдання:
- M-1 (Tilt) з фіксацією в робочому положенні та налаштування жорсткості гойдання;
- M-2 (Anyfix) з фіксацією в будь-якому положенні, налаштування жорсткості гойдання та м’яким гойданням;
- M-3 (Multiblock) з фіксацією в 5 положеннях, налаштування жорсткості гойдання та підвищеною плавністю гойдання.
Всі хрестовини в будь-якій комплектації мають ролики із гумовим покриттям, що дозволяє безшумно та безпечно пересувати крісло по різних поверхнях, не боячись їх пошкодити.
| Модель: | Валенсія |
| Комплектація виробу: | Валенсія СФ Хром (CF) |
| Матеріал оббивки: | Штучна замша Бонд |
| Колір оббивки: | Бонд 16 Грей |
| Підлокітники: | Хромовані, трубчаті, металеві із м'якими накладками |
| Матеріал каркасу: | Метал |
| Колір каркасу: | Хром |
Габарити крісла Richman Валенсія в комплектації СФ Хром (СF):
| Висота виробу: | 1160 мм |
| Висота сидіння: | 580 мм |
| Висота спинки: | 700 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників: | 740 мм |
| Висота підлокітників: | 320 мм |
| Довжина підлокітників: | 420 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 540 мм |
| Ширина сидіння: | 540 мм |
| Глибина сидіння: | 500 мм |
| Ширина виробу: | 640 мм |
| Глибина виробу: | 600 мм |
| Допустиме навантаження на виріб: | 120 кг |
| Вага виробу: | 19 кг |
| Габарити пакування: | 950 x 650 x 700 мм |
| Об'єм пакуванння: | 0,43 м3 |
Характеристики - Крісло Валенсія СФ Хром, Richman
Характеристики
-
Як вибрати правильне комп'ютерне крісло для робочого місця?
-
Як підтримувати чистоту та доглядати за комп'ютерним кріслом?
-
Як підібрати комп'ютерне крісло для геймінгу?
-
Як підтримувати правильну позу під час роботи за комп'ютером?
-
Чому важливо інвестувати в якісне комп'ютерне крісло?
Додаткові відомості: Механізм гойдання: перманент-контакт Підлокітники: пластикові Хрестовина: ..
2543 грн.
Додаткові відомості:Механізм гойдання: перманент-контактПідлокітники: пластиковіХрестовина: пластико..
1999 грн.
Додаткові відомості: Висота виробу в нижньому положенні 84 см Висота виробу в верхньому положенні..
2724 грн.
Додаткові відомості: Висота виробу в нижньому положенні 96,5 см Висота виробу в верхньому положен..
2820 грн.
Додаткові відомості: Висота виробу в нижньому положенні 99,5 см Висота виробу в верхньому положен..
2445 грн.
Додаткові відомості: Висота виробу в нижньому положенні 101,5 см Висота виробу в верхньому положе..
2460 грн.
Додаткові відомості: Висота виробу в нижньому положенні 93 см Висота виробу в верхньому положенні..
3978 грн.
Додаткові відомості: Висота виробу в нижньому положенні 91 см Висота виробу в верхньому положенні..
2619 грн.

Відгуки - Крісло Валенсія СФ Хром, Richman
Залишити відгук ↓