На русском Українською
(044) 492 69 87
(032) 229 51 52
Всі контакти >>>
Меню
Каталог Інформація Акції Новинки Тканини, зразки Контакти

Товар тижня

Каталог
Развернуть каталог
Січень 24
Встигни купити!
до кінця продажів залишилося
: : :
Крісло офісне Maja (Маджа)
Порівняти
Ціна: 2082 грн.
2215 грн.
Опис

Надзвичайно витончене та красиве, неймовірно особливе та унікальне, незрівнянно практичне та просто елегантне – ось яке представлене офісне крісло Maja. Якщо Ви хочете здійснити подарунок своїй спині, яка вже замучилася цілими днями сидіти за незручними кріслами, тоді Ви неодмінно купите даний виріб. 


Додаткові відомості:

Висота крісла зі спинкою: 111-121 см.

Висота сидіння: 43-53 см


Механізм Tilt:


МВ1.jpg   МВ2.jpg
(1) - Вільне хитання з фіксацією в одному горизонтальному положенні в якому крісло не відхиляється назад. 
(2) - Механізм має регулювання сили відхилення сидіння і спинки під вагу сидячого.


Даний механізм застосовується в недорогих кріслах і кріслах середнього цінового сегмента. Не рекомендується використовувати даний механізм в кріслах, для людей з вагою більше 100кг. Механізм має важіль, який, при повороті рукою, тисне на кнопку пневмопатрона - шток пневмопатрона висовується або втягується в циліндр. Крісло відповідно піднімається або опускається. Також механізм має пружину, яку можна стискати і розтискати за допомогою поворотної циліндричної гайки. Крісло, в залежності від сили стискання пружини, відповідно жорстко або м'яко гойдається.


100036_Пластик.jpeg Пластик - це матеріал, створений з екологічно чистого та нетоксичного поліпропілену. Меблі з пластику є легкими та не потребують пильного догляду. Окрім того, пластик прекрасно миється, навіть без особливих засобів.