Подушки для диванів


При оформленні інтер'єру сучасної вітальні, велику увагу слід приділяти різноманітним елементам, які можуть, в тій чи іншій мірі, підкреслити переваги такого інтер'єру. При цьому, ці елементи можуть бути зовсім невеликими за розміром. Однак, вельми важливі. Прикладом таких рішень є подушки для дивана, які можуть стати одними з найпомітніших виробів в кімнаті. При цьому, з їх допомогою можна акцентувати увагу на інших, більш великих деталях інтер'єру приміщення.

Для чого потрібні диванні подушки

Історія появи цих виробів починається з глибокої старовини. У давнину, кочові народи мали звичку сидіти безпосередньо на підлозі. Це передбачало наявність якого-небудь м'якого предмета, який би зробив таке розташування людини більш зручним. Саме подушки стали такими предметами. На більш високих стадіях розвитку кочівників, подушки стали виконувати декоративну роль. Особливо помітно це стало в оселях багатьох кочівників серед арабів, тюрків і монголів. Саме ці народи стали першими розшивати подушки сріблом і золотом, роблячи їх унікальною прикрасою свого будинку.

Сьогодні, коли в більшості сімей світу, використовуються меблі, роль диванної подушки також вельми висока. При цьому, як правило, мова йде про декоративні функції. Тобто сучасна диванна подушка, іноді виконуючи свою пряму функцію, все ж служить більш прикрасою, вносячи в інтер'єр приміщення особливі нотки комфорту, затишку, вишуканості та елегантності, що і також додає Taranko серія Barcelona, одночасно акцентуючи увагу на тих чи інших особливостях інтер'єру. Проте, вибір подушки для дивана є досить відповідальним моментом, що вимагає знання типів подушок і основ інтер'єрного дизайну.

Принципи підбору оптимальної подушки для дивана

Для того, щоб вибрати найбільш оптимальний варіант таких виробів, необхідно чітко уявляти, які саме функції подушка буде виконувати. Тобто, це буде виключно декоративний елемент інтер'єру, або вона буде використовуватися і за прямим призначенням. Саме тому, обираючи подушки для конкретної ситуації, необхідно враховувати наступні моменти.

  • Функціональність. Чи планується вироби використовувати саме як подушку? Якщо так, то необхідно більш детально підійти до наповнення такого виробу та його анатомічних і ортопедичних властивостей. Слід знати, що сьогодні більш поширені подушки з штучними наповнювачами. Хоча, досить популярні також наповнювачі з холлофайбер і натуральних матеріалів. Крім того, є сенс купувати валики для того, щоб можна було їх зручно підкладати під руки або під ноги.

  • Естетика. Перш за все, подушки такого типу повинні ідеально поєднуватися з іншими предметами інтер'єру. Сьогодні є достатньо багато варіантів подушок. Як за формою, так і за кольоровою гамою. Слід, однак, пам'ятати, що при наявності в будинку дітей або тварин, слід брати подушки з покриттям, яке легко чистити. Не менш важливо також кількість використовуваних подушок. Як правило, це залежить від величини дивана, величини самих подушок і, звичайно ж, від смаку покупця.

  • Відповідність інтер'єру. Оскільки в інтер'єрі кімнати досить багато різноманітних предметів, слід знати, з яким із них подушки повинні мати повну гармонію. Як правило, є три типи таких предметів. Насамперед, це сам диван. Точніше його оббивка. Як правило, дизайнери намагаються підбирати подушки кілька більш світлих тонів, ніж тон оббивки дивана. Наступним предметом інтер'єру, з яким повинні поєднуватися диванні подушки, є штори. Саме вони визначають загальний напрямок типу подушки. Втім, подушки можуть бути підібрані з метою акцентувати увагу на інших предметах інтер'єру.

Слід пам'ятати ще про такий момент. Якщо придбані подушки матимуть частий контакт з людьми, наприклад з гостями або господарями будинку, не варто купувати вироби з покриттям з шовку, вельвету і, тим більше, хутра. У такому режимі, вищеперелічені подушки довго прослужити не зможуть. А при забрудненні їх вином, попелом сигарети тощо, пошкодження і забруднення досить важко буде виправити і очистити. У будь-якому випадку, вибір подушки для конкретної ситуації найкраще робити місці з професіоналом. Наші фахівці, із задоволенням, допоможуть зробити оптимальний вибір, виходячи з ситуації клієнта, його смаків і фінансових можливостей.

Які подушки для диванів користуються популярністю в наших магазинах

У наших магазинах, ми завжди намагаємося мати достатній вибір різноманітних виробів, того чи іншого призначення. При цьому, подушки для диванів не є винятком. На основі аналізу продажів за останні кілька місяців, ми можемо стверджувати, що достатньо популярними є такі моделі.

Подушка Грими мала прямокутна. Досить просторий виріб розміром 500 на 400 міліметрів має вельми оригінальне забарвлення і стьобані декоративні шви, які роблять цю подушку досить цікавою в будь-якому інтер'єрі.

Подушка Прітті мала квадратна. Прекрасне рішення квадратної форми має досить компактні розміри для того, щоб ідеально поєднуватися з диваном будь-якої форми. Крім того, це виріб має святковий вигляд та ідеально підкреслить багатство будь-якого інтер'єру.

Подушка Стелс мала прямокутна. Досить щільне виріб прямокутної форми може, в певних випадках, служити як дуже зручний валик. Звертає на себе увагу забарвлення даного виробу, що дозволяє застосовувати його в сучасних інтер'єрах.


Порівняння товарів (0)Подушка Моноколор 40х40 Richman

Додаткові відомості: - Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може б..

Ширина см.: 40 Висота см.: 40 Виробник: Richman
1

420 грн.

Подушка Моноколор 65х65 Richman

Додаткові відомості: - Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може б..

Ширина см.: 65 Висота см.: 65 Виробник: Richman
1

498 грн.

Подушка Моноколор 80х80 Richman

Додаткові відомості: - Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може б..

Ширина см.: 80 Висота см.: 80 Виробник: Richman

816 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Найпопулярніші товари в категорії Подушки для диванів: Подушка Моноколор 40х40 Richman, Подушка Моноколор 65х65 Richman, Подушка Моноколор 80х80 Richman
Середня вартість товарів в категорії Подушки для диванів - 618 грн.
Діапазон цін: від 420 грн. до 816 грн.