Матраци МебліХіт


Сьогодні дуже важко уявити, собі спальне місце, без якісного ортопедичного матраца. Проте, всім відомо, що дійсно хороші вироби такого роду мають достатньо високий рівень вартості. Однак, якщо звернути увагу на якісні матраци, пропоновані безпосередньо виробниками, наприклад ортопедичні матраци МебліХіт, то вигода буде очевидною.

Чому матраци МебліХіт є ортопедичними

Як відомо, з тих пір, як предки людини перестали пересуватися на чотирьох кінцівках, люди отримали можливість ходити. Але, разом з цією можливістю, вони отримали проблеми з хребтом, навантаження на який стали набагато більш істотними. Тому, під час сну, хребет повинен максимально ефективно відпочивати. А зробити це можна тільки у відповідних умовах. Сьогодні, такі умови можна створити за допомогою правильного підстави ліжка, хорошою ортопедичної подушки і, звичайно ж, якісного ортопедичного матраца.

Виходячи з вище сказаного, можна зробити висновок про те, що ортопедичним можна назвати матрац, який зможе забезпечити оптимальний розподіл навантажень ваги тіла людини на всі основні відділи хребта. Матраци виробництва компанії МебліХіт повністю відповідають цьому визначенню. Лінійка матраців, що випускається на наших виробничих потужностях, припускає наявність всіх типів матраців, серед яких завжди є можливість вибрати виріб з параметрами, необхідними в кожному конкретному випадку.

Слід зазначити, що у вищеназваних матрацах використовуються якісні пристрої і матеріали. У тому числі пружинні блоки різних типів, і різноманітні наповнювачі, як з натуральних матеріалів, так і сучасні синтетичні, що володіють чудовими ортопедичними характеристиками.

Які типи матраців випускаються на потужностях МебліХіт

Як відомо, навіть найдорожчий і найкращий матрац не може бути оптимальним рішенням для всіх випадків. Люди мають різний стан здоров'я, різний вік. Крім того, і переваги у різних людей теж, значною мірою, відрізняються. Саме тому, ми пропонуємо, цілу серію різноманітних матраців власного виробництва, серед яких завжди можна підібрати найбільш прийнятне рішення для кожної конкретної ситуації. При цьому, пропоновані нами матраци, можна розділити на три основні категорії.

  • Матраци МебліХіт безпружинного типу. Недорогі, але дуже ефективні рішення, за допомогою яких можна будь-яке спальне місце перетворити на куточок комфорту. При цьому, в таких матрацах, як наприклад, матрац Футон Мемо Хіт, використовуються різні синтетичні піни, 90% обсягу яких займає повітря. Це дозволяє досягати досить високого ступеня еластичності. Крім того, в матрацах цього типу використовуються матеріали з ефектом пам'яті. А також, різноманітні натуральні матеріали, начебто кокосової койри і Sponflex - матеріал з натурального льону, джуту і бавовни.

  • Матраци МебліХіт з пружинним блоком залежного типу. Матраци з пружинами залежного типу Бонель є дуже затребуваним продуктом. Матрац Сейл Хіт оснащений саме такими пружинами, які, разом з наповнювачем з пінополіуретану, дозволяє забезпечити достатньо зручне розташування людського тіла. При цьому, варто зауважити, що такі матраци відносяться до виробів бюджетного напрямки. А це означає, що такі матраци цілком доступні для більшості населення нашої країни.

  • Матраци МебліХіт з пружинним блоком пружинного типу. У колекції випускаються нами ортопедичних матраців особливе місце займають 4 моделі матраців з пружинними блоками незалежного типу. Це найбільш комфортні і здорові вироби, які забезпечують максимальну ступінь комфорту, в будь-якому випадку. При цьому, в таких моделях, як, наприклад, матрац Севен Хіт, використовуються найрізноманітніші наповнювачі. Такі як овеча вовна, натуральний хлопок, м'який повсть і піна, що має здатність запам'ятовувати контури тіла людини.

Чому матраци МебліХіт є кращим варіантом

В даний час, купити ортопедичні матраци МебліХіт в Україні можна в невеликій кількості магазинів. Тим не менш, використовуючи можливості нашого Інтернет магазину, Ви можете, в будь-який момент, замовити матрац, а також супровідні аксесуари, подушки, ламелі чи наматрацники, які найбільш відповідають Вашим запитам. Слід знати, що наша компанія, з задоволенням, доставить Вам обраний виріб в будь-яку точку нашої країни, в найкоротші терміни.

Варто відзначити якість матеріалів, з яких ми робимо наші ортопедичні матраци. Як правило, всі використовувані матеріали відрізняються високим рівнем якості і повною мірою відповідають всім вимогам якості та безпеки. Токсичність наших виробів виключена. А строк корисного використання досить великий, так як міцність жакардовий тканин, використовуваних для виготовлення чохлів матраців, вельми велика.

Оскільки ця серія матраців робиться на наших виробничих потужностях, мі можемо, із задоволенням, Вам запропонувати ексклюзивні цінові умови. Це означає, що такі матраци Ви можете придбати, за найвигіднішими цінами, тільки у нас. При цьому, Ви можете розраховувати на найвищий рівень обслуговування. Зокрема, наші фахівці завжди можуть кваліфіковано підібрати оптимальну модель, виходячи з істинних потреб клієнта і його фінансових можливостей.


Порівняння товарів (0)Матрац Бест хіт МебліХіт

Наповнення матрацу (послідовність шарів):1. Жаккард.2. Синтепон.3. Натуральна бавовна.4. Спанбонд.5...

Ширина см.: 120; 140; 150 Глибина см.: 190; 200 Висота см.: 19
6

3180 грн.

Матрац Прайм хіт МебліХіт

Наповнення матрацу (послідовність шарів):1. Жаккард.2. Синтепон.3. Натуральна бавовна.4. Спанбонд.5...

Ширина см.: 90 Глибина см.: 200 Висота см.: 20
6

1935 грн.

Матрац Сейл хіт МебліХіт

Наповнення матрацу (послідовність шарів):1. Жаккард.2. Синтепон.3. Спанбонд.4. Пінополіуретан.5. Жос..

Ширина см.: 120; 140; 150 Глибина см.: 190; 200 Висота см.: 18
12

1770 грн.

Футон Компакт хіт МебліХіт

Піна FOAMОртопедичний ефектАнатомічний ефектЕкологічно чистийЧохол на змійціСиметрична жор..

Ширина см.: 100; 120; 140 Глибина см.: 190; 200 Висота см.: 5
3

892 грн.

Ваша знижка: -37%
Матрац севен хіт 80х190 МебліХіт
Матрац севен хіт 80х190 МебліХіт

Наповнення матрацу (послідовність шарів): 1. Трикотаж. 2. Синтепон. 3. Натуральна бавовна..

Категорії: матрац Ширина см.: 80 Глибина см.: 190
3

5085 грн. 3204 грн.

Ваша знижка: -67%
Матрац ультра хіт 80х190 МебліХіт
Матрац ультра хіт 80х190 МебліХіт

Наповнення матрацу (послідовність шарів): 1. Трикотаж. 2. Синтепон. 3. Натуральна бавовна..

Категорії: матрац Ширина см.: 80 Глибина см.: 190
3

2992 грн. 999 грн.

Футон Кокос хіт МебліХіт

КокосЕкологічно чистийПіна FOAMПротикліщева пропиткаОртопедичний ефектАнатомічний ефе..

Ширина см.: 120; 140; 150 Глибина см.: 190 Висота см.: 7
2

916 грн.

Футон мемо хіт140х190 МебліХіт

Піна FOAM Трикотаж Ефект пам"яті Екологічно чистий Протикліщове просочення ..

Ширина см.: 140 Глибина см.: 190 Висота см.: 5
4

4114 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)
Середня вартість товарів в категорії Матраци МебліХіт - 2989 грн.
Діапазон цін: від 892 грн. до 5085 грн.