Як підібрати правильно кухонні меблі?

Як підібрати правильно кухонні меблі?

Кухня - одне з більш відвідуваних місць Вашого будинку. Як правило, кухнею називають простір в квартирі, будинку, в якому готують і вживають їжу, напої і т.д.
Призначення кухонного простору нам зрозуміло, а от які меблі нас будуть оточувати, залишається завжди питання.


кухня.jpg


Підібрати кухонні гарнітури, для того, щоб це була не кухня, а мрія!, не так вже й легко, при виборі необхідно звернути увагу на такі чимало важливі фактори:
1. Розташування сантехніки в кухонній зоні
2. Розподілу світла
3. Укладання плитки
4. Розташування витяжки
5. Розташування газової плити
6. Розташування обідньої групи для прийняття їжі
7. Розташування холодильника

Намалювати проект кухні, можна самому, для цього вам необхідно розуміти, що і де, ви хочете поставити. Коли проект кухонного простору у Вас на руках, приступаємо до вибору кухонних меблів.

Кухні діляться на дві категорії:
модульні кухні і кухні комплектом.

Кухні комплектом - це набір елементів меблів розміром: 2,0 м; 2,6 м; 2,5 м.

Стандарт 2,0 м - включає в себе такі елементи: тумба 800, тумба 800 мийка, тумба 400 з ящиками, шафа 400, шафа 800 вітрина (сушіння), шафа 800.

Стандарт 2,5 м - включає в себе такі елементи: тумба 800, тумба 800 мийка, тумба 400 з ящиками, шафа 400, шафа 800 вітрина (сушіння), шафа 800, шафа 500 під витяжку.

Стандарт 2,6 м - включає в себе такі елементи: тумба 600, тумба 800, тумба 800 мийка, тумба 400 з ящиками, шафа 400, шафа 800 вітрина (сушіння), шафа 800, шафа 600.

Як правило, такі комплекти кухонь продаються тільки комплектом. Стільниці можуть продаватися в комплекті, так і окремо, все залежить від виробника меблів. Дані набори кухонь, представлені максимально чіткими елементами меблів необхідними для експлуатації.

Комплектні кухні продаються дешевше, ніж кухні в різнобій (набором по модулям). Кухні модульні - це елементи меблів з різними розмірами і можливостями. Модульну кухню легко розмістити навіть на самій не зручною кухонної зоні. Намалювати кухонні меблі Вам допоможе дизайнер або продавець, якщо Ви правильно поставите параметри кухонного простору.

Придбавши кухонні меблі, ваша кухня перетворитися, не забувайте підібрати до кухні ще стіл обідній, стільці, кухонні кути. Всі ці поради принесуть Вам радість і затишок вашого будинку.

Дивитись товар.gif 
29.07.2012
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21