Соціальні мережі для зручності спілкування з нами

Соціальні мережі для зручності спілкування з нами

01.jpg

Сьогодні важко уявити сучасне суспільство без комп'ютерної техніки, мобільних телефонів, Інтернету і соціальних мереж. Створюючи акаунти, ми відвідуємо їх кілька разів на тиждень, а іноді і кілька разів на день. Там знайомляться, купують, продають, обмінюються інформацією і ведуть активні дискусії. І погодьтеся, це дуже зручно, швидко і не заважає спілкуванню навіть відстань.

Тому інтернет магазин «МебліХіт» вирішив не відставати від сучасного розвитку і надає всім бажаючим можливість спілкування через соціальні мережі.

В яких соціальних мережах можна знайти магазин «МебліХіт»

01.jpg

Компанія «МебліХіт» подбала про те, щоб клієнтам було зручно, тому інформацію про товар, події, заходи можна знайти в facebook, instagram, а також на відеоканалі в youtube. Адже у кожного свої переваги і способи отримання нової інформації.

Принципами і позитивними сторонами спілкування з нами в соціальних мережах є:

- зручність. З будь-якої точки світу, в будь-якій країні, можна бути в курсі всього, що відбувається. Кожен новий товар, колекції, акції, розпродажі та знижки доступні кожному бажаючому.

- інформативність. Тільки цікаві і сучасні параметри спілкування і подачі контенту з точки зору фахівців.

- об'єктивність. Кожен для себе сам вирішує, в якій мережі бути підписником компанії «МебліХіт».

- сучасність. Ніяких паперових брошур і надокучливих листівок. Ви самі вирішуєте, коли дивитися на асортимент і скільки часу відводити.

Що можна побачити і про що дізнатися з соціальних мереж

Зовсім про все. Незважаючи на широкий асортимент, керівництво магазину поважає і намагається надати комфортні умови для вибору, отримання нової інформації про колекції, майбутні закупівлі та багато цікавого.

Для того щоб подивитися інформацію про магазин, потрібно просто перейти за посиланням, яке розташоване вгорі головної сторінки сайту і має квадратну форму у вигляді кнопочки. Одне з них веде на facebook, а інше в instagram.

Щоб не пропустити, новинки або новини, спеціальні пропозиції, грандіозні заходи станьте нашими підписниками і будьте у курсі всіх подій разом з нами.

Переваги підписників facebook та instagram.

01.jpg

Всі підписники отримують унікальну можливість, в першу чергу знайомитися з новинками і бути в курсі всіх нових подій. Адже ми не просто продаємо товар, а також влаштовуємо цікаві виставки, презентації, інтернет-розіграші та конкурси.

Для любителів меблевої майстерності, наші майстри демонструють покрокові інструкції конструювання ексклюзивних меблів. Пояснюють, і візуально показують відмінності різного роду матеріалів.

Звичайно, у соціальних групах не обійшлося без яскравих, реальних фотографій і відеороликів. Під кожним з постів, усі бажаючі можуть залишити коментарі, повідомлення та побажання, а консультанти завжди оперативно нададуть відповідь. А для бажаючих є можливість створити свій пост.

Відео або фото, пост, які викликали інтерес або сподобалися, можна з легкістю надіслати другу або зберегти собі. Всього кілька кліків і ви його більше не втратите. Таким способом, можна радитися на відстані, якщо плануєте покупку, а часу на спільну поїздку бракує.

І сама позитивна інформація для клієнта це обговорення і коментарі. Більшість звертають увагу на відгуки тих, хто вже користувався послугами компанії або купував певну модель товару. Звичайно, не завжди є схвальні відгуки і робота конкурентних фірм, що варто враховувати.

Магазин «МебліХіт» буде радий бачити кожного в ролі клієнта і просто підписника нашого відеоканалу і соціальних мереж.

Facebook Instagram

17.09.2017
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21