Про модульні меблі до вітальної кімнати.

Про модульні меблі до вітальної кімнати.

Меблі бувають столярні, гнуті, плетені, пресовані. У правильно сконструйованих меблях розміри і габарити виробів відповідають розмірам предметів, які в них зберігаються.

модульная.jpg

При виборі меблів зверніть увагу на те, що буде там розміщуватимуться, вироби, речі і т. п. Характерною особливістю сучасних секційних меблів є повторюваність розмірів елементів виробів. Тому меблевий гарнітур варто розглядати на основі модульної сітки, яка в плані враховує довжину, ширину і розміри функціональних зон приміщення, а по висоті - фізичні розміри і закономірну повторюваність елементів меблів, перегородок, вікон, дверей та оздоблення стін.

Під меблевим модулем розуміється умовна одиниця виміру, встановлюючи для узгодження кратних елементів меблів і інших елементів інтер'єру. Модулі поділяються на основні і похідні.

Основний модуль - встановлений вихідний розмір уніфікованих елементів; Похідний - розмір, кратний основного модуля. Для призначення розмірів передніх стінок ящиків, деталей опорних коробок, декоративних елементів застосовують похідний модуль менше основного, його називають дробовим.

При виборі модульної стінки прагнемо задовольнити вимогам: забезпечити взаємно ув'язку розмірів і габаритів меблів з планувальним рішенням квартири; та також меблі повинні бути функціонально комфортними. За допомогою модульних систем у Вас є можливість придбати потрібні елементи меблів за доступними цінами, а не купувати стандартну стінку. Завдяки цьому ви зможете отримати стильні меблі для вітальні чи передпокою.

Модульні системи включають в себе такі види меблів: вітальні, передпокої, обідню групу, спальню, кухонний гарнітур, дитячі меблі. Як правило, в модульних системах використовується велика кількість кольорових гам фасадів та корпусів меблів. Це сприяє легкому вибору меблів та ідеальному рішенню вашої квартири. Підбирайте модульні меблі під Ваш смак, під ваші вимоги.
Дивитись товар.gif

27.08.2012
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21