• /
  • /
  • Правильний вибір офісного крісла – запорука продуктивності та успіху на роботі

Правильний вибір офісного крісла – запорука продуктивності та успіху на роботі

Правильний вибір офісного крісла – запорука продуктивності та успіху на роботі

120_1.jpg
  
В офісі ми проводимо третину нашого життя. Дев’ять годин. Вдумайтеся, дев’ять годин ми проводимо на робочому місці, вирішуємо робочі питання, підписуємо контракти та робимо ще безліч справ. І все це сидячі на одному місці, точніше на одному кріслі. Від того, на скільки комфортно ви працюєте, залежить і результат. Тому так важливо, аби офісне крісло було якісним. 

  Звичайно, що робоче місце вашого керівника обладнано елегантним кріслом, у якому ваш шеф сидить, якщо не як Бог, то як цар – це частина бренду. Однак робочі «коники» - менеджери середньої ланки, які дев’ять годин сидять за комп’ютерним столом. Тому забезпечити комфортні робочі місця усім працівникам – це завдання кожного керівника. Компанія МебліХіт пропонує пишні масивні офісні крісла для керівників, непогану підбірку офісних крісел для менеджерів, а також різноманітні крісла для відвідувачів

  Шановні керівники, пам’ятайте, що робота вашого офісу залежить від ваших підлеглих – створіть їм гідні умови для праці! Відданість та працьовитість у відповідь – не змусить вас довго чекати. Обираючи офісне крісло, зверніть увагу на спинку виробу. Для рівної постави та зняття болю у спині відповідає зручна анатомічна спинка офісного крісла. Повірте, вигідніше придбати якісне крісло, аніж потім оплачувати лікарняний вашому працівнику. Звертаємось до керівників, які бажають оснастити офіс новенькими кріслами. Не женіться за низькою ціною на меблі. Ціна – це ще не показник. Звичайно, можна знайти товар на будь-який гаманець, але подумайте, ваші менеджери проводять у кріслах цілий робочий день. Подбайте про їх спини та здоров’я. Придбайте якісні офісні крісла і ваші працівники працюватимуть ще більш віддано та плідно. А компанія МебліХіт вам у цьому допоможе. Дослідники довели, що чим більш незручно працювати у офісі, тим частіше працівники виходять на перекур. Не втрачайте ваші гроші через таку дрібницю, як неправильно підібране офісне крісло. Офісне крісло з анатомічною спинкою потрібно не лише у офісі. Ваші діти вчаться у школі або університеті? Тоді правильно підібране крісло – чудовий подарунок. Особливо це важливо в період, коли формується постава вашої дитини. Крісла для дітей, підлітків та дорослих мають бути різними. Продавці-консультанти компанії МебліХіт допоможуть зробити вам правильний вибір та не помилитися.

12.10.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21