Односпальні ліжка

Односпальні ліжка

Якими би популярними в наш час не були двоспальні ліжка, односпальні ліжка все одно завжди знаходять свого господаря. Їх купляють для дітей в дитячі кімнати, для гостей, які приїжджають до нас здалека, на дачі, їх використовують у готелях, пансіонатах та в дитячих таборах. І односпальне ліжко абсолютно нічим не уступає двоспальному.
5528dceb40509891bdce80d7a57a3ebf.png
Кількість стилів та дизайнів сучасних односпальних ліжок вражає. Проте, не варто забувати, що двох'ярусне ліжко - вирішення проблеми в малогабаритній квартирі. Зважаючи на різноманітність ліжок, кожен знайде для себе ліжко своєї мрії. Поціновувач класики знайде строге, вишукане та елегантне ліжко, виконане в класичному стилі, молодь – стильне та яскраве ліжко. Але до вибору односпального ліжка варто ставитись серйозно та уважно.

В першу чергу слід звертати увагу на матеріали, з яких виконане ліжко. Для дітей, наприклад, рекомендуються тільки дерев`яні односпальні ліжка. Дерево – це натуральний та екологічний матеріал, який є абсолютно безпечним для малечі і актуально підходить для виробництва дитячих ліжок. Також ліжка можуть виконуватись з металу. Ці обидва матеріали є міцними та надійними, і роблять ліжко якісним та довговічним. Але найпопулярнішими все одно є одоспальні ліжка, виконані, звичайно ж, з дерева.

Сучасні односпальні ліжка також вражають і своєю функціональністю та практичністю. Вони можуть бути наділені під`йомним механізмом, під яким сховане просторне місце для білизни, або ж виїзними ящиками для білизни. Також є розсувні ліжка-трансформери. Такі ліжка з легкістю перетворюються у двоспальні ліжка за допомогою другого виїзного ліжка. Всі ці характеристики нададуть Вам максимального комфорту та зручності.

Якщо Ви вирішили купити односпальне ліжко, не забудьте правильно підібрати для себе ортопедичний матрац. Саме правильне поєднання ліжка та ортопедичного матрацу забезпечить Вас максимально комфортним, міцним та здоровим сном.

Кнопка укр.png
07.08.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21