Облаштовуємо дитячу кімнату

Облаштовуємо дитячу кімнату

Облаштування та проектування дитячої кімнати – це дуже важливий процес для всієї родини. Поєднання дитячої фантазії з раціоналізмом батьків надає чудові та неочікувані результати.

Дитяча кімната – це місце з безліччю функцій: це і спортивний зал, і парк атракціонів, і наукова лабораторія, і власний кабінет дитини. Всі ці функції забезпечують меблі для дитячих кімнат, які потрібно вибирати дуже ретельно та дбайливо. 

detskie.jpgВ першу чергу дитяча кімната має бути багатофункціональною, екологічно-чистою та просторою, так як дитина проводить в своїй кімнаті 60% свого часу. Тому необхідно знати як правильно вибирати меблі для дитячої кімнати. В наші дні все більшу популярність серед батьків та їх малечі набирають дитячі модульні системи, які можна купити як цілим комплектом, так і обрати окремі елементи. Сучасні меблеві фабрики випускають грандіозно велику кількість меблів для дитячих кімнат, багато з яких представлені в нашому інтернет-магазині: зручні та комфортні ліжка з цікавим дизайнерським оформленням, функціональні шафи, комоди та пенали, де дитина зберігає всі свої речі.


 Існує три етапи в житті дитини, коли дитячу кімнату потрібно обновляти.

Без имени-1.jpg

Перший етап – це період для немовлят. В цей період важливу роль грають іграшки, розвиваючі ігри та місце для сну та відпочинку. У всі часи, в тому числі і в сучасності, для сну немовляти купляють ліжка – колиски. В нашому інтернет – магаині представлені колиски таких фабрик, як ТИС та Woodman, які у виробництві використовують тільки натуральне дерево, а саме масив буку, що робить їх колиски абсолютно екологічними та безпечними для немовляти.

 
Без имени-1.jpg

Другий етап – дошкільний. В цей період дитині необхідно як можна більше простору для активних ігор та фізичних вправ. Всі меблі, включаючи і ліжко, мають знаходитись в крайніх точках кімнати, в той час, як центр кімнати повинен бути абсолютно вільним. Всі меблі для цього етапу мають нести сугубо розвиваючий характер, як в інтелектуальному, так і у фізичному розумінні. Для прикладу подивіться на Дитячу модульну Лео. Наш інтернет-магазин пропонує до Вашої уваги дитячі модульні таких фабрик, як Гербор, Сокме та Szynaka. З меблями цих фабрик Ви можете бути абсолютно спокійними, так як вони пройшли сертифікації найвищої якості і відповідають всім світовим стандартам екологічності.
Без имени-1.jpg

Третій етап – це період для підлітків шкільного віку. В цей період слід приділяти увагу меблям, які б допомагали Вашим дітям у навчанні та у відпочинку після нього: просторий стіл, місткі шафа, пенал та полиці, всі ці меблі мають приносити зручність, комфорт та задоволення під час навчання Вашої дитини. Чудовим прикладом є Дитяча модульнаДебют та Дитяча модульна Індіана. Особливу увагу звертайте на правильне сидіння дитини. Для цього потрібно правильно підібрати і дитяче крісло, яке б максимально забезпечувало ергономічністю та комфортом.

 


Якщо Ви вирішили купити меблі для своєї дитини і Вам потрібна допомога – звертайтесь до наших менеджерів, які якісно та професійно Вас проконсультують і нададуть всю необхідну інформацію.

 Приємних покупо
16.02.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21