Облаштовуємо дитячу кімнату

Облаштовуємо дитячу кімнату

Облаштування та проектування дитячої кімнати – це дуже важливий процес для всієї родини. Поєднання дитячої фантазії з раціоналізмом батьків надає чудові та неочікувані результати.

Дитяча кімната – це місце з безліччю функцій: це і спортивний зал, і парк атракціонів, і наукова лабораторія, і власний кабінет дитини. Всі ці функції забезпечують меблі для дитячих кімнат, які потрібно вибирати дуже ретельно та дбайливо. 

detskie.jpgВ першу чергу дитяча кімната має бути багатофункціональною, екологічно-чистою та просторою, так як дитина проводить в своїй кімнаті 60% свого часу. Тому необхідно знати як правильно вибирати меблі для дитячої кімнати. В наші дні все більшу популярність серед батьків та їх малечі набирають дитячі модульні системи, які можна купити як цілим комплектом, так і обрати окремі елементи. Сучасні меблеві фабрики випускають грандіозно велику кількість меблів для дитячих кімнат, багато з яких представлені в нашому інтернет-магазині: зручні та комфортні ліжка з цікавим дизайнерським оформленням, функціональні шафи, комоди та пенали, де дитина зберігає всі свої речі.


 Існує три етапи в житті дитини, коли дитячу кімнату потрібно обновляти.

Без имени-1.jpg

Перший етап – це період для немовлят. В цей період важливу роль грають іграшки, розвиваючі ігри та місце для сну та відпочинку. У всі часи, в тому числі і в сучасності, для сну немовляти купляють ліжка – колиски. В нашому інтернет – магаині представлені колиски таких фабрик, як ТИС та Woodman, які у виробництві використовують тільки натуральне дерево, а саме масив буку, що робить їх колиски абсолютно екологічними та безпечними для немовляти.

 
Без имени-1.jpg

Другий етап – дошкільний. В цей період дитині необхідно як можна більше простору для активних ігор та фізичних вправ. Всі меблі, включаючи і ліжко, мають знаходитись в крайніх точках кімнати, в той час, як центр кімнати повинен бути абсолютно вільним. Всі меблі для цього етапу мають нести сугубо розвиваючий характер, як в інтелектуальному, так і у фізичному розумінні. Для прикладу подивіться на Дитячу модульну Лео. Наш інтернет-магазин пропонує до Вашої уваги дитячі модульні таких фабрик, як Гербор, Сокме та Szynaka. З меблями цих фабрик Ви можете бути абсолютно спокійними, так як вони пройшли сертифікації найвищої якості і відповідають всім світовим стандартам екологічності.
Без имени-1.jpg

Третій етап – це період для підлітків шкільного віку. В цей період слід приділяти увагу меблям, які б допомагали Вашим дітям у навчанні та у відпочинку після нього: просторий стіл, місткі шафа, пенал та полиці, всі ці меблі мають приносити зручність, комфорт та задоволення під час навчання Вашої дитини. Чудовим прикладом є Дитяча модульнаДебют та Дитяча модульна Індіана. Особливу увагу звертайте на правильне сидіння дитини. Для цього потрібно правильно підібрати і дитяче крісло, яке б максимально забезпечувало ергономічністю та комфортом.

 


Якщо Ви вирішили купити меблі для своєї дитини і Вам потрібна допомога – звертайтесь до наших менеджерів, які якісно та професійно Вас проконсультують і нададуть всю необхідну інформацію.

 Приємних покупо
16.02.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21