Меблі-трансформер

Меблі-трансформер

Меблі-трансформер придумана в Німеччині, підприємливі німці в середині дев'ятнадцятого століття стали робити для прислуги ліжка з засуваються ящиками, щоб вони могла розміщувати там постільна білизна. 

Вже пізніше такі меблі поступово стала входити в моду завдяки своїй багатофункціональності. Такі меблі годиться навіть для самої малогабаритної площі. 

Без имени-1.jpg

Найбільш поширений вид таких меблів дивани. Малятка і просто складаються-розкладаються, висувні і кутові, що перетворюються за потребою в ліжко, всі вони зайняли міцне місце в житті людей, що живуть у звичайних квартирах. Причому зараз у продажу настільки великий вибір таких меблів, наприклад, тут, що ризик повторитися і придбати те ж саме що і сусіда, повністю виключений. Таким чином, в будинку будуть функціональними як меблі-трансформер, так і елітні меблі - розвінчуємо стереотип про їх недоступність.

Типовий представник меблів трансформера розкладне крісло-ліжко, яке є, напевно, в кожному другому будинку. Але у кого ще немає можуть придбати його в надійному інтернет-магазині Мeblihit.com.ua, в якому велика кількість сучасної зручних меблів пропонують за прийнятними цінами, набагато нижчими за ціни в меблевих магазинах інших компаній. 

На сайті магазину представлений каталог з детальним описом і якісною фотографією кожного виду товару. Так само є зручний пошук за найменуваннями. Якщо щось викликає утруднення, професійний менеджер відповість на всі запитання, оскільки в інтернет-магазині Мeblihit.com.ua існує система зворотного зв'язку, при цьому провести покупку можна сидячи біля монітора. Досить просто оформити заявку на сайті. 

Купити меблі-трансформер можна оформивши кредит або оформити замовлення у менеджера, розрахувавшись за меблі будь-яким зручним способом. При цьому узгодження замовлення відбувається в гранично короткі терміни. У магазині існує своя служба доставки і збірки меблів і по необхідності завжди рада надати свої послуги. Купуючи меблі-трансформер в інтернет-магазині Мeblihit.com.ua можна бути впевненим в її якості. 

Якщо з яких-небудь причин покупка не влаштувала клієнта, магазин здійснює заміну товару неналежної якості, а так само здійснює гарантійне обслуговування всіх придбаних товарів. Серед сучасних трансформерів дуже популярні розсувні і доладні столи, забираються в шафу ліжка та інші, цікаві конструкторські та дизайнерські рішення. Втілення цих рішень і багато інших товарів можна побачити в каталозі магазина на його сайті.

29.11.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21