Меблі-трансформер

Меблі-трансформер

Меблі-трансформер придумана в Німеччині, підприємливі німці в середині дев'ятнадцятого століття стали робити для прислуги ліжка з засуваються ящиками, щоб вони могла розміщувати там постільна білизна. 

Вже пізніше такі меблі поступово стала входити в моду завдяки своїй багатофункціональності. Такі меблі годиться навіть для самої малогабаритної площі. 

Без имени-1.jpg

Найбільш поширений вид таких меблів дивани. Малятка і просто складаються-розкладаються, висувні і кутові, що перетворюються за потребою в ліжко, всі вони зайняли міцне місце в житті людей, що живуть у звичайних квартирах. Причому зараз у продажу настільки великий вибір таких меблів, наприклад, тут, що ризик повторитися і придбати те ж саме що і сусіда, повністю виключений. Таким чином, в будинку будуть функціональними як меблі-трансформер, так і елітні меблі - розвінчуємо стереотип про їх недоступність.

Типовий представник меблів трансформера розкладне крісло-ліжко, яке є, напевно, в кожному другому будинку. Але у кого ще немає можуть придбати його в надійному інтернет-магазині Мeblihit.com.ua, в якому велика кількість сучасної зручних меблів пропонують за прийнятними цінами, набагато нижчими за ціни в меблевих магазинах інших компаній. 

На сайті магазину представлений каталог з детальним описом і якісною фотографією кожного виду товару. Так само є зручний пошук за найменуваннями. Якщо щось викликає утруднення, професійний менеджер відповість на всі запитання, оскільки в інтернет-магазині Мeblihit.com.ua існує система зворотного зв'язку, при цьому провести покупку можна сидячи біля монітора. Досить просто оформити заявку на сайті. 

Купити меблі-трансформер можна оформивши кредит або оформити замовлення у менеджера, розрахувавшись за меблі будь-яким зручним способом. При цьому узгодження замовлення відбувається в гранично короткі терміни. У магазині існує своя служба доставки і збірки меблів і по необхідності завжди рада надати свої послуги. Купуючи меблі-трансформер в інтернет-магазині Мeblihit.com.ua можна бути впевненим в її якості. 

Якщо з яких-небудь причин покупка не влаштувала клієнта, магазин здійснює заміну товару неналежної якості, а так само здійснює гарантійне обслуговування всіх придбаних товарів. Серед сучасних трансформерів дуже популярні розсувні і доладні столи, забираються в шафу ліжка та інші, цікаві конструкторські та дизайнерські рішення. Втілення цих рішень і багато інших товарів можна побачити в каталозі магазина на його сайті.

29.11.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21