Меблі фабрики "Сокме" для споживачів у Львові.

Меблі фабрики "Сокме" для споживачів у Львові.

logo-СОКМЕ.jpg
 
Що таке фабрика меблів "Сокме"? Один з найсильніших виробників корпусних меблів в Україні, що виробляє різні сегменти меблів, такі як: модульні системи, кухні, спальні, вітальні, тумби для техніки, тумби для взуття. 

Модульні системи - це меблі, які здатні втілювати ваші інтер'єри, надавати їм родзинку, правильно розподіляти житлову площу. 
01.jpg

Кухні - меблевий гарнітур, ділиться на елементи меблів. За допомогою модулів кухні ви поставите меблі, так як вам треба. 
01.jpg

Дитячі меблі - допоможуть вам з дизайном дитячої кімнати, допоможе виховати індивідуальність вашій дитині. 
01.jpg

Спальня - спальна зона розмістить в собі необхідні сегменти меблів, додасть комфорт. 
01.jpg

Виробництво меблів на заводі фабриці працює більше 10 років. Продаж товару здійснюється у всіх регіонах Україні, а так само і за кордоном. Співвідношення ціни і якості фабрика добилася хорошого результату, так як порівняно за невеликі гроші є можливість придбати стильну кухню, або наприклад вітальню. Таким же широким асортиментом може похвалитись польська і білоруська меблева фабрика, тому Вам цікаво буде дізнатись що таке меблі BRW.

Досвід роботи фабрики "Сокме" змушує нас вірити в якість своєї продукції, не малий фактор асортименту товару в якому, є можливість обставити квартиру повністю з меблів фабрики. Зручна комплектація меблів, меблевий комплект упаковується в гофрокартон, і ділитися на пачки в залежності від придбаного комплекту, інструкція розташована в середині упаковки, складання меблів проводитися за допомогою фурнітури, яка знаходитися в середині пачки даного елемента. 

Гарантія на меблі видається виробником і безпосередньо продавцем товару, на корпусні меблі 12 місяців.вЃ 
19.07.2012
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21