• /
  • /
  • Матраци Sleep&Fly – зробіть свій вибір на користь здорового сну

Матраци Sleep&Fly – зробіть свій вибір на користь здорового сну

фото Матраци Sleep&Fly – зробіть свій вибір на користь здорового сну

Матраци Sleep&Fly – зробіть свій вибір на користь здорового сну

Матраци Sleep&Fly в Україні вважаються найбільш популярною маркою. Мова йде про дійсно якісний товар, якому варто віддати перевагу під час вибору матрацу. Серед сильних сторін матраців Sleep&Fly – це звичайно якість та довговічність. 

 Матраци Sleep&Fly володіють чудовими ортопедичними властивостями – наповнювач матрацу максимально піклується про відпочинок вашої спини, а анатомічний ефект матрацу Sleep&Fly дозволить легко вставати з ліжка щодня, а не відчувати важкість та втому. 

 Вентиляція внутрішніх шарів матрацу Sleep&Fly дає вам упевненість, що у вашому ліжку не збиратиметься пил, або ще гірше – ваше ліжко в жодному випадку не стане розплідником шкідливих мікроорганізмів. 
Саме так! У вашому старому матраці, якому «сто років», можуть жити сапрофіти. Звідки вони беруться? А ви знали, що щоденно п'ятдесят мільйонів шкірних лусочок злущуються з нашого тіла. За рік набирається 2 кг омертвілої шкіри. Цікаво, що саме уві сні людина найбільше втрачає луски. Але, як тільки вона опиняється на подушці, на матраці і ковдрі, з усіх боків на неї накидаються ці організми. 
Окрім того, усім цим «добром» ми дихаємо. Сапрофіти і домашній пил є основною причиною алергічної астми, хронічної нежиті і серйозних змін шкіри та її хвороб. Помітили, що почали чхати або кашляти, а може виникає відчуття задухи? Тоді варто змінити матрац! До того ж, матрац Sleep&Fly має гіпоалергенні складові.

  Матрац Sleep&Fly має масажний ефект. Звичайно жодні матраци не замінять рук професійного масажиста, однак Sleep&Fly – це здоровий матрац для усієї вашої родини. А ще одними з якісних є матраци Evolution - назва говорить сама за себе.

  Продукт має корисну функцію – матрац Sleep&Fly має дві сторони з ефектом «зима-літо». Таким чином, вам не буде спекотно літом, та холодно – зимою. Ось такі в нас «розумні» матраци. 

  Ми гарантуємо, що наші матраци Sleep&Fly виготовлені із екологічно чистих матеріалів. Алергія, астма – це хвороби, які можна здобути під час використання неправильного матрацу. Компанія МебліХІТ не буде піддавати вашу родину такій небезпеці!
30.09.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21