• /
  • /
  • Матраци Sleep&Fly – зробіть свій вибір на користь здорового сну

Матраци Sleep&Fly – зробіть свій вибір на користь здорового сну

фото Матраци Sleep&Fly – зробіть свій вибір на користь здорового сну

Матраци Sleep&Fly – зробіть свій вибір на користь здорового сну

Матраци Sleep&Fly в Україні вважаються найбільш популярною маркою. Мова йде про дійсно якісний товар, якому варто віддати перевагу під час вибору матрацу. Серед сильних сторін матраців Sleep&Fly – це звичайно якість та довговічність. 

 Матраци Sleep&Fly володіють чудовими ортопедичними властивостями – наповнювач матрацу максимально піклується про відпочинок вашої спини, а анатомічний ефект матрацу Sleep&Fly дозволить легко вставати з ліжка щодня, а не відчувати важкість та втому. 

 Вентиляція внутрішніх шарів матрацу Sleep&Fly дає вам упевненість, що у вашому ліжку не збиратиметься пил, або ще гірше – ваше ліжко в жодному випадку не стане розплідником шкідливих мікроорганізмів. 
Саме так! У вашому старому матраці, якому «сто років», можуть жити сапрофіти. Звідки вони беруться? А ви знали, що щоденно п'ятдесят мільйонів шкірних лусочок злущуються з нашого тіла. За рік набирається 2 кг омертвілої шкіри. Цікаво, що саме уві сні людина найбільше втрачає луски. Але, як тільки вона опиняється на подушці, на матраці і ковдрі, з усіх боків на неї накидаються ці організми. 
Окрім того, усім цим «добром» ми дихаємо. Сапрофіти і домашній пил є основною причиною алергічної астми, хронічної нежиті і серйозних змін шкіри та її хвороб. Помітили, що почали чхати або кашляти, а може виникає відчуття задухи? Тоді варто змінити матрац! До того ж, матрац Sleep&Fly має гіпоалергенні складові.

  Матрац Sleep&Fly має масажний ефект. Звичайно жодні матраци не замінять рук професійного масажиста, однак Sleep&Fly – це здоровий матрац для усієї вашої родини. А ще одними з якісних є матраци Evolution - назва говорить сама за себе.

  Продукт має корисну функцію – матрац Sleep&Fly має дві сторони з ефектом «зима-літо». Таким чином, вам не буде спекотно літом, та холодно – зимою. Ось такі в нас «розумні» матраци. 

  Ми гарантуємо, що наші матраци Sleep&Fly виготовлені із екологічно чистих матеріалів. Алергія, астма – це хвороби, які можна здобути під час використання неправильного матрацу. Компанія МебліХІТ не буде піддавати вашу родину такій небезпеці!
30.09.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21