• /
 • /
 • Кутовий диван з легкою розкладкою - як швидко і просто отримати багато місця для сну

Кутовий диван з легкою розкладкою - як швидко і просто отримати багато місця для сну

Кутовий диван з легкою розкладкою - як швидко і просто отримати багато місця для сну

Після важкого дня особливо приємно зібратися всією родиною на одному великому дивані і розслабитися перед телевізором або за бесідою! У вас немає дивана, на якому могла б поміститися вся сім'я? Підібрати моделі м'яких меблів кутової конструкції з легкою розкладкою можна в каталогах магазину МебліХіт.

01.jpg

У статті: 
Різновиди кутових диванів
За якими критеріями вибирають кутовий диван
Переваги кутових диванів з легкої розкладкою

Різновиди кутових диванів

Найчастіше під кутовими маються на увазі дивани Г-подібної форми. Однак до категорії кутових відносяться і дивани П-подібної форми, які можна встановлювати відразу під три стіни будинку. З їх допомогою можна організувати окрему зону усередині великої кімнати. 

Крім форми, кутові дивани розрізняються також за типом розкладки. Розкладатися «навчені» практично всі моделі (за винятком диванів для кухні). В сучасних кутових диванах зустрічається 4 типи трансформаційних механізмів:

 

 1. Дельфін. Найпоширеніший спосіб трансформації для кутових диванів. Після розсування дивана утворюється спальне місце, яке складається з двох частин. Перша - це частини диванного сидіння, друга - висувна частина, яка ховається під сидінням. Щоб вивільнити висувну частину, досить потягнути на себе спеціальний ремінь / петлю (зробити це може навіть дитина). В результаті власники компактного кутового дивана отримують просторе спальне місце.


 2. Єврокнижка. Для того, щоб з дивана вийшло велике ліжко, одну з його частин необхідно витягнути вперед, а потім опустити в простір, що утворився, спинку (для цього на неї необхідно злегка натиснути). Оскільки мова йде про кутовий диван, до отриманого спального простору зазвичай додається бокова частина, завдяки чому виходить велике двоспальне ліжко. Переходи між частинами дивана практично не відчуваються. Інші переваги єврокнижки: легкий процес трансформації, наявність додаткових ящиків для господарських потреб.


 3. Пантограф. Одна з різновидів єврокнижки. Щоб розкласти такий диван, нижню частину необхідно підняти трохи вгору, після чого вона сама висунеться в сторону. На місце, що звільнилося, знову ж таки опускається спинка дивана. Розкладати диван з таким механізмом трохи важче, ніж інші види.


 4. Розкладачка. Найбільш складний тип розкладки, який досить рідко застосовується в кутових диванах (перевага в шкіряних моделях). Щоб отримати ліжко, необхідно прибрати основне сидіння, а потім витягнути з ящика під ним механізм розкладачки і по частинах розкласти до отримання спального місця. Такі дивани можуть бути незручні для постійного сну.

Якщо вам потрібен кутовий диван з легкою розкладкою - вибирайте моделі з конструкцією дельфін або єврокнижка. Однак майте на увазі: для комфорту вам буде потрібен додатковий матрац, який приховає переходи між окремими частинами спального місця.

За якими критеріями вибирають кутовий диван

01.jpg

При виборі кутового дивана слід звертати увагу не тільки на конструкцію розкладки. Не менш важливими є наступні параметри:

 1. Розміри. Слід відразу оцінити, яка довжина і ширина меблів вам потрібна. Не хвилюйтеся: серед сучасних кутових диванів можна знайти не тільки великогабаритні, а й компактні моделі для стандартної міської квартири.

 2. Матеріал конструкції. Щоб диван було легко пересувати і розкладати, вибирайте вироби з дерев'яними конструкціями (друга їхня перевага - низька вартість). Але врахуйте, що дерево зношується набагато швидше металу.

 3. Можливість трансформації. Конструкція дивана кутового типу може бути нероздільною або трансформованою. В останньому випадку коротку і довгу частину дивана можна міняти місцями. Це дозволяє періодично переставляти диван з одного кутка до іншого. Наявність ящиків. Закрите вентильований простір для зберігання речей ніколи не буде зайвим вдома.

 4. Тип підлокітників. Якщо на м'який підлокітник зручно спиратися, то твердий більш практичний - на нього можна ставити чашки і тарілки.

 5. Матеріал оббивки. Якщо ви часто сидите на дивані і використовуєте його для сну, вибирайте максимально щільну оббивку, яка легко піддається чищенню і миттю. Бажано, щоб матеріал був стійким до зношування.

Що ж стосується кольору дивана і деталей його конструкції, в цьому питанні варто керуватися тільки на свій особистий смак. Орієнтиром може стати колір інтер'єру кімнати, для якої вибирається диван.

Переваги кутових диванів з легкої розкладкою

Сумніваєтеся, чи варто купувати кутовий диван? Така покупка завжди себе виправдовує, оскільки надає в розпорядження власника:

 • багато варіантів комфортного відпочинку;
 • багато вільної площі в кімнаті;
 • яскравий акцент в інтер'єрі квартири;
 • економію грошей (замість дивана і ліжка ви купуєте тільки диван).

Щоб ознайомитися з різноманітністю моделей і вибрати відповідний диван за найкращою ціною в Україні, ласкаво просимо на сайт інтернет-магазину МебліХіт!

Дивитись товар.gif

12.06.2018
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21