• /
  • /
  • Комоди – ідеальний інструмент для впорядкування усіх необхідних дрібниць

Комоди – ідеальний інструмент для впорядкування усіх необхідних дрібниць

Комоди – ідеальний інструмент для впорядкування усіх необхідних дрібниць

Цікаво, що слово «комод» перекладається з французької на українську як «зручний». Дійсно, не має більш зручного предмету меблів, як комод. Сюди ми можемо заховати усі потрібні та не дуже дрібнички. Зручні шухляди дозволять якнайкраще обладнати простір у квартирі та заховати від чужих очей важливі речі.

05a4dd667f2a53797fd4cef0c47d79e3.jpg

Комоди - функціональні меблі для дому, які подарують вашій оселі акуратний та приємний вигляд. А головне, сучасні комоди впишуться у будь-яке приміщення.

Комод знайде своє місце у спальні, вітальні, просторій ванній та у дитячій кімнаті. В спальні ви можете поскладати туди білизну та аксесуари, у ванній кімнаті ваші рушники знайдуть своє законне місце, у вітальні - квитанції, потрібні папірці та документи більше не будуть лежати де-небудь, а у дитячій можна буде заховати речі вашого малюка, більше іграшки не будуть валятися під ногами. Перед тим як обирати комод для своєї оселі, слід визначитися, який саме комод вам потрібен. Слід розуміти, що у цій справі вгадати лише із кольором та фактурою замало. Існує декілька видів комодів.

Пристінний комод, як правило, не є дуже дорогим та його зможе дозволити собі кожен. Стаціонарний комод – громіздкий та важкий. Його не так легко переставляти з одного місця на інше, тому одразу продумайте, куди ви його поставите. Мобільні комоди, як правило, мають колеса з фіксаторами, що дозволить пересувати такі меблі будь-коли та будь-куди. Існують також настінні комоди, які відповідно кріпляться на стіну. Такі комоди доволі часто використовуються у сучасному інтер’єрі. Приставний комод найчастіше схожий на тумбу, яка йде у комплекті із іншими меблями – диваном або ліжком. Острівний комод поставиш не усюди, оскільки площа сучасних українських квартир не дозволяє використовувати центральне місце у квартирі для розміщення масивних меблів. Такий комод усі ви бачили в американських фільмах – посеред кухні величезного маєтку. На такому комоді часто вбудовують мийку та варильну поверхню у кухні.

Який обрати вам – вирішуйте самі. Проте не відмовте собі у задоволенні зробити дім красивим та затишним.

Кнопка укр.png
08.01.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21