Крісла дитячі

Крісла дитячі

Крісла дитячі У всіх батьків колись приходить той час, коли їх дитина підростає, і їй потрібно купляти комп`ютер, комп`ютерний стіл та комп`ютерне крісло. Дитяча анатомія дуже відрізняється від дорослої, тому дуже важливо правильно підібрати для малюка комп`ютерне крісло.

127c50a0b69daa9df80e31d4e2.jpg

Дитяче комп`ютерне крісло має володіти максимальною ергономічністю, широким діапазоном регулювання висоти та міцними підлокітниками. Переважно дитячі крісла робляться без використання підлокітників, так як вони є самою уразливою частиною крісла. На них доводиться дуже велике навантаження і медики не рекомендують підлокітники для підростаючого малюка. Але якщо купляти дитяче крісло з підлокітниками, то обов`язково звертайте увагу на їх міцність та надійність.

Також дуже важливо, щоб дитяче крісло мало багато варіантів регулювань: регулювання висоти та нахилу спинки, регулювання висоти сидіння, силові особливості механізмів. У виробництві комп`ютерних крісел всі регулюючі механізми розраховані на взаємодію з вагою користувача, тому механізми на дитячих кріслах мають бути розраховані на меншу вагу і повинні мати широкий діапазон регулювань.

Обов`язково уважно обирайте оббивку дитячого крісла. Під час користування малеча може дуже швидко забруднити та зіпсувати оббивку, тому тканини, які використовують у виробництві дитячих крісел, повинні легко митись та чиститись.

Найважливішим у дитячому кріслі є колір оббивки. Наприклад, дизайнери обирають класичні стилі обідніх стільців, а для дітей все ж таки варто створити казково яскраві крісла. Тому, виробники сучасних дитячих комп`ютерних крісел роблять все можливе, щоб крісло сподобалось малюку – широкий асортимент кольору оббивки дозволяє вибрати малюку саме той колір, який їй подобається більше всього. Крім однотонних кольорів, сучасні дитячі крісла мають і оббивку з малюнками: це можуть бути як стандартні малюнки тварин та рослин, так і малюнки і фотографії улюблених персонажів з кінофільмів, мультфільмів та казок. Тому Ваш малюк неодмінно буде задоволений таким подарунком, який стане його надійним помічником на довгі роки.

Якщо Ви хочете купити дитяче комп`ютерне крісло для свого малюка в нашому інтернет-магазині, наші менеджери зажди будуть раді надати Вам повну професійну та компетентну консультацію та допоможуть Вам у виборі.

Кнопка укр.png
15.07.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21