Крісла дитячі

Крісла дитячі

Крісла дитячі У всіх батьків колись приходить той час, коли їх дитина підростає, і їй потрібно купляти комп`ютер, комп`ютерний стіл та комп`ютерне крісло. Дитяча анатомія дуже відрізняється від дорослої, тому дуже важливо правильно підібрати для малюка комп`ютерне крісло.

127c50a0b69daa9df80e31d4e2.jpg

Дитяче комп`ютерне крісло має володіти максимальною ергономічністю, широким діапазоном регулювання висоти та міцними підлокітниками. Переважно дитячі крісла робляться без використання підлокітників, так як вони є самою уразливою частиною крісла. На них доводиться дуже велике навантаження і медики не рекомендують підлокітники для підростаючого малюка. Але якщо купляти дитяче крісло з підлокітниками, то обов`язково звертайте увагу на їх міцність та надійність.

Також дуже важливо, щоб дитяче крісло мало багато варіантів регулювань: регулювання висоти та нахилу спинки, регулювання висоти сидіння, силові особливості механізмів. У виробництві комп`ютерних крісел всі регулюючі механізми розраховані на взаємодію з вагою користувача, тому механізми на дитячих кріслах мають бути розраховані на меншу вагу і повинні мати широкий діапазон регулювань.

Обов`язково уважно обирайте оббивку дитячого крісла. Під час користування малеча може дуже швидко забруднити та зіпсувати оббивку, тому тканини, які використовують у виробництві дитячих крісел, повинні легко митись та чиститись.

Найважливішим у дитячому кріслі є колір оббивки. Наприклад, дизайнери обирають класичні стилі обідніх стільців, а для дітей все ж таки варто створити казково яскраві крісла. Тому, виробники сучасних дитячих комп`ютерних крісел роблять все можливе, щоб крісло сподобалось малюку – широкий асортимент кольору оббивки дозволяє вибрати малюку саме той колір, який їй подобається більше всього. Крім однотонних кольорів, сучасні дитячі крісла мають і оббивку з малюнками: це можуть бути як стандартні малюнки тварин та рослин, так і малюнки і фотографії улюблених персонажів з кінофільмів, мультфільмів та казок. Тому Ваш малюк неодмінно буде задоволений таким подарунком, який стане його надійним помічником на довгі роки.

Якщо Ви хочете купити дитяче комп`ютерне крісло для свого малюка в нашому інтернет-магазині, наші менеджери зажди будуть раді надати Вам повну професійну та компетентну консультацію та допоможуть Вам у виборі.

Кнопка укр.png
15.07.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21