Як вибрати ортопедичний матрац у Львові?

Як вибрати ортопедичний матрац у Львові?

matratze3-114418_XL.jpgПридбавши зручне, просторе, комфортне ліжко, чи просто вирішивши оновити старе, Ви неодмінно задумуєтесь який же матрац обрати? Адже цим питанням задаються більшість людей які піклуються про своє здоров'я. Насамперед матрац необхідний для того, щоб у ночі Ваш хребет міг відпочити, а вранці прокинутися бадьорими, без болю в спині й у відмінному настрої провести весь день. 

  У цій статті ми домо кілька порад, які допоможуть Вам у виборі матраца. 


По-перше, пропонуємо розібратись, що ж таке цей славнозвісний ортопедичний ефект. Ортопедичний ефект - це здатність матраца витримувати вагу сплячої на ньому людини і підтримувати хребет в прямому положенні. Функція підтримки забезпечується основою матраца - латексним чи пружинним блоком. 

По-друге, сучасні матраци володіють не тільки цими властивостями, а ще й мають анатомічний ефект. Анатомічний ефект - здатність матраца відповідати формам і вигинам тіла людини і зменшувати навантаження на точки основного тиску. Такі властивості забезпечує унікальне наповнення матраца. 

Якщо ж, Ви все таки вирішили придбати новий ортопедичний матрац, то Ви повинні врахувати декілька основних чинників для того, щоб Ваша покупка була вдалою: Перш за все необхідно визначитись із жорсткістю матраца. Вибір ступеня жорсткості грунтується на вашій вазі. Зауважте, що при виборі двоспального матраца вага розраховується з розрахунку на одне спальне місце. Таким чином повним людям слід придивитися до жорстких матраців, худощавим ж навпаки, краще вибрати м'який матрац. А для людей середньої комплекції підійдуть будь-які моделі матраців, в залежності від їх уподобань. Матраци Sleep&Fly - зробіть свій вибір на користь здорового сну.

Для дитини теж краще вибрати жорсткий матрац, підліткам підійдуть матраци жорсткі та еластичні. 

Людям похилого віку слід зупинити свій погляд на м'яких матрацах або на матрацах середньої жорсткості. 

При виборі матраца для окремо сплячої людини вагою від 60 до 90 кг. (тобто середня норма) параметр ваги не є важливим, тому Ви сміло можете обирати матрац на свій, власний, розсуд. 

Для людей вагою від 40 до 60 кг. з усіх, відповідно до критерію віку і жорсткості матраца, слід обирати самий м'який. Для людей вага котрих перевищує 120 кг. краще підібрати безпружинні матраци або матрац з посиленим пружинним блоком. Виробники зазвичай виготовляють матраци п'яти ступенів жорсткості. 

Перший – найм'якший, п'ятий, відповідно, найжорсткіший. Після того, як Ви визначилися, який матрац краще підійде для Вашої ваговій категорії, Вам потрібно підібрати правильну комплектацію матраца. Тобто обрати такий матрац, наповнення якого підійде саме для Вас. Якщо Ви вибрали жорсткий матрац, то в ньому серед наповнювачів повинна знаходитися кокосова койра, адже кокос - це натуральний матеріал, не піддається гниттю, на довгі роки зберігає пружність і жорсткість, гіпоалергенний. Кокос у складі матраца використовується як жорсткий і пружний прошарок. Якщо ж Ви вибрали м'який матрац, то бажано що б він складався з латексу. 

Також можна придбати матрац на незалежних пружинах вони м'якші ніж матраци на пружинному блоці Бонель. Середньої жорсткості матрац поєднує в собі невелику кількість кокоса і інших наповнювачів, а також це матраци з пружинним блоком Боннель. Далі Вам необхідно підібрати розмір вашого матраца. Довжина матрацу повинна бути не менше ніж Ваш зріст плюс мінімально 10-15 см. Ширина матрацу залежить від того скільки людей буде спати на матраці, а також від Ваших особистих уподобань, та, звичайно ж, розміру спального місця Вашого ліжка.

Проте завжди є можливість замовити матрац нестандартних розмірів. Вік людини також є одним із основних критеріїв у правильному виборі ортопедичного матраца. Від цього чинника залежить вибір анатомічності матраца. Чим старша людина (хребет), тим м'якше повинен бути матрац, чим молодша - тим більш жорсткий. Молодим людям у віці від 15 до 25 років рекомендується обирати тільки жорсткі та матраци середньої жорсткості, адже організм людини, у цьому віці, знаходиться у фазі швидкого формування росту, для досягнення анатомічно правильної будови, тому хребет і м'язи потребують жорсткої фіксації, а цього можна досягти перебуваючи виключно у горизонтальному положенні. Для людей віком 25-47 років характерно те, що організм функціонує уже без фізіологічно істотних змін, так як досягнуто певний рівень розвитку. Вибір матраца в цей період грунтується на фізичному стані організму в цілому і способу життя людини зокрема. Тому в цей період життя Ви можете обирати матрац виключно за власним вподобанням чи фінансовими можливостями. 

  Важливо знати, що потребують особливих, комфортних умов для сну люди у віці від 47-50 років і старше,. Тому слід вибирати матрац з високим ступенем анатомічності і зменшеною жорсткістю (тобто м'який). Ці параметри матраца відповідають за розподіл підтримки окремих частин тіла і відділів хребта, а так само за вплив на кровоносну і дихальну систему під час сну. Вага покупця. При виборі матраца для окремо сплячої людини вагою від 60 до 90 кг. (тобто середня норма) параметр ваги не є важливим. Для людей вагою від 40 до 60 кг. з усіх, відповідних за критерієм віку і жорсткості матраців, слід вибирати самий м'який. Не слід забувати, що кожен матрац в силу своєї конструкції має обмеження по максимально допустимій вазі на одне спальне місце. Якщо Вас торбують болі в області хребта, попереку, шиї Вам підійде найбільш жорсткий варіант матраца (з тих, що підходять Вам за віком та вагою). У випадку, коли фізичне здоров'я дозволяє спати на матраці зниженою жорсткості (м'якому), але у нього трапляються періодичні больові загострення в області спини і шиї, то слід вибрати матрац двосторонньої жорсткості. Більшу частину часу спати на потрібній за основними параметрами стороні, а на період загострення використовувати другу - більш жорстку сторону. При хронічних захворюваннях, у період після операцій і травм матрац підбирається з урахуванням рекомендацій лікаря. Індивідуальні побажання до рівня комфорту. Рівень комфорту залежить тільки від індивідуальних побажань покупця матраца. Цей критерій є важливим, але не головним при виборі матраца. Цей параметр вибору може дуже значно впливати на ціну.

 Сподіваємося що інформація представлена вашій увазі значно спростить процедуру вибору матраца. Здоровий і комфортний сон - запорука здоров'я! Для підсилення відчуття ортопедичного ефекту рекомендуємо Вам підібрати високоякісні дубові ламелі, тобто ортопедична підставку під матрац, що складається із залізного каркаса, в якому жорстко закріплені вигнуті рейки. Така підстава бере на себе основне навантаження і володіє підтримуючим ефектом. Рейки чутливо реагують на кожен рух сплячої людини і в той же час достатньо міцні. На опорну стійку кладеться матрац.

Дивитись товар.gif 
29.10.2012
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21