Вибираємо меблі у прихожу!

Вибираємо меблі у прихожу!

Сьогодні не є секретом те, що прихожа здатна задати загальну стилістику квартири, та подати перше враження про інтерєр та дизайн інших кімнат, тому процесу вибору мебелі у цю частину кімнати потрібно надати особливої уваги. 

Без имени-1.jpg

Чомусь вважається,що прихожа – найменша, та лише прохідна частина квартири (дому), і в ній не принято довго затримуватися, то вона не вимагає якогось особливого оформлення. Проте це абсолютно невірно, адже окрім виробленого першого враження вона виконує безліч утилітарних функцій, тому меблі й дизайн мають взаємодоповнювати одне одного. Ми пропонуємо почати наші роздуми з найголовнішого. І так, без чого ми не представляємо сьогодні жодну прихожу? Це звісно ж зеркало! Дизайн будь-якої прихожої немислемий без використання дзеркала, адже саме на нього звертають увагу йдучи та заходячи у дім, засвідчуючи, що в ношаму вигляді все досконало. Звичайно ж, найкращим варіантом буде дзеркало в повний ріст. 

Дзеркало може не тільки виконувати свою основну функцію, але й послужити справжнім твором мистецтва, якщо, наприклад, підібрати для нього гідне обрамлення у вигляді розкішного багета. На нашому сайті представлена велика кількість дзеркал, що входять у модульні прихожі, та завдяки яким Ви матимете можливість вдало доповнити свій інтерєр доволі оригінальними, цікавими, а головне необхідними аксесуарами. Ще однією перевагою великого дзеркала, та неодмінно його правильного розташування, є те, що воно здатно візуально збільшити розміри прихожої незалежно від того якою маленькою вона б не була. 

Сучасне ергономічне поєднання у передпокої шафи, тумби під взуття, комода та окремих полиць із дзеркалами дозволяє відчутно зекономити простір у Вашій прихожій за принципом “Все в одному”, та завдяки правильному зберіганню речей у гардеробі Ваш передпокій ніколи не буде захаращеним. У більш просторе приміщення, замість традиційної “приховки”, краще поставити містку шафу-купе. 

Комплект меблів для передпокою зазвичай складається з шафи, вішалки, дзеркала, полиці для капелюхів, тумби для взуття і комода з висувними ящиками. Крім того, у прихожій необхідно передбачити місце для сидіння – табурет, банкетику, пуф, лавку або щось інше. Щож до асортименту продукції, то він досить широкий. Більшість вітчизняних фабрик випускають корпусні меблі для передпокою, він здебільшого похожий на зменшену вітальню стінку, доповнену гачками для верхнього одягу та іншими дрібницями. Такі набори складаються з декількох секцій, які можливо придбати як комплектом так і в роздріб. 

Стиль передпокою повинен відповідати загальному стильовому рішенню у домі чи квартирі. При виборі кольрової гами для передпокою не забувайте, що колір створює ілюзію збільшення або зменшення простору, зміни пропорцій приміщення. Світлі, холодні, пастельні тони інтер’єру чудово візуально збільшують простір у прихожій, а яскраві і теплі, навпаки, стискають його. 

Також важливо продумати систему освітлення у передпокої. Верхнє світло повинне давати можливість уважно розглянути себе в дзеркало, а різноманітні бічні підсвічування допоможуть знайти в шафі потрібну річ. Навісні чи вмонтовані полиці для капелюхів, як і внутрішні, в шафах і вітринах можуть бути виготовлені з сучасного високоміцного скла. Таке скло, як і дзеркало, витримує не тільки велику вагу, але і удари.
Дивитись товар.gif

29.10.2012
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21