Матрац севен хіт 80х190 МебліХіт

Ваша знижка: -37%
Виробник: МебліХіт
Код товару: 154670

  • 5085 грн.3204 грн.Економія: 1881.45


Стислі характеристики
Категорії матрац
Ширина см. 80
Глибина см. 190
Висота см. 21
Навантаження на одне спальне місце 120 кг
Всі характеристики


Опис - Матрац севен хіт 80х190 МебліХітУКР (1).jpg власна-торгова-марка.jpg


подарунок.jpg

переваги2.png
власт-севенхіт.jpg
Наповнення матрацу (послідовність шарів):
1. Трикотаж.
2. Синтепон.
3. Натуральна бавовна.
4. Спанбонд.
5. ViscoMemory.
6. М`який войлок.
7. Пружинний блок "Pocket Spring" (7 зон жорсткості).
8. М`який войлок.
9. ViscoMemory.
10. Єврокаркас.
11. Спанбонд.
12. Натуральна бавовна.
13. Синтепон.
14. Трикотаж.

Максимальна-допустима.jpg

Трикотаж
Трикотаж.jpg
матеріал, який виготовляється з натуральних бавовняних волокон. Вона приємна на дотик і є дуже міцною, довго зберігає первісний вигляд. Трикотаж посилює ергономічні властивості матрацу.

Синтепон
Синтепону.jpg
це об"ємний, легкий і пружний синтетичний матеріал, має хороші експлуатаційні та теплозахисні якості. Широко популярний при виготовленні меблевої продукції як м"який шар між оббивкою і потрібним формуючим елементом. У результаті, меблі мають розкішний зовнішній вигляд, зручність та пишну
форму.

Натуральна вовна
пушистая-овца.jpg
м"який природний матеріал, який отримується у під час стрижки тварин. ЇЇ особливі властивості, які схожі до властивостей шкіри людини, підтримують необхідні для організму кліматичні умови.

Спанбонд
Спанбонд2.jpg
це 100% поліпропіленовий нетканий матеріал, який отримують способом розплавлення полімеру, а потім термоскріплюють. Він має такі особливості: екологічний матеріал, доступна ціна, міцність та не токсичність, попереджує утворення алергії. В меблевій промисловості широко застосовують для обшивки меблів, матраців та оберігає пружинний блок.

Піна Меморі
Піна-Меморі.jpg
це матеріал з ефектом «пам"яті», що звертає увагу на вагу і температуру людини, досконало підлаштовується під фігуру тіла і достовірно повторює його обриси. Матеріал стає м"якішим в місці зі збільшеною температурою, де тіло міцно прилягає до матраца і лишається твердим у зонах, де немає щільного притискання до поверхні. Це дозволяє розподілити масу тіла на досить більшій площі, таким чином знижує тиск на достатньо вразливих ділянках тіла, таких як: голові, плечах, стегнах, колінах.

Повсть
Повсть.jpg
пористий, щільний матеріал з шерстяних волокон, створений шляхом валяння. Застосовують як ущільнюваний, прокладковий, тепло- і звукоізоляційний матеріал.

«Pocket Spring»
Pocket-Spring.jpg
блок незалежних пружин, які надають ортопедичні та анатомічні якості матрацу. У такій будові кожна пружина, наперед стиснута на 20%, розміщена в окремий тканинний мішечок, а потім скріплюється з іншими. Така технологія дозволяє, щоб кожна пружина в блоці працювала самостійно від сусідніх, завдяки чому отримується підвищена точкова еластичність матраца та ідеальний розподіл навантаження. У підсумку, матрац анатомічно довершено
повторює обриси тіла, розслабляє м’язи, в результаті чого особа відчуває найвищу ступінь власного комфорту.

Бавовна
Бавовна.jpg
це чудовий природній текстиль який має рослинне походження. Ця тканина має ряд позетивних характеристик, таких як: м"яка на дотик, нешкідлива для здоров"я, має високу міцність, чудово пропускає вологу і не утримує її. Вона широко використовується в промисловості (текстильній ).

Єврокаркас
еврокаркас.jpg
це каркас з пінополіуретану, вмонтований по контуру пружинного блоку, який робить його жорсткішим по периметру, запобігає деформацію боків, дозволяє підтримувати ідеальну форму матраца і підвищує термін застосування.

Правила експлуатації чохла:
Правила експлуатації чохла.png

Умови зберігання: зберігати у горизонтальному положенні на рівній твердій поверхні у сухому місці

Вироб відповідає вимогам ДСТУ ГОСТ 19917:2016 Меблі для сидіння та лежання. Загальні технічні умови (ГОСТ 19917-2014, IDT). Гарантійне обслуговування та розгляд претензій споживачів здійснюється на підставі Закону України "Про захист прав споживачів.

Інструкція з використання та Умови гарантійного обслуговування

Допускаються розбіжності в габаритних розмірах в межах 1 см. Гарантійний термін: 18 місяців з дати придбання товару (гарантійні умови та умови експлуатації містяться в гарантійному талоні). Термін служби: 10 років.


Провідний виробник МебліХіт представляє двосторонній матрац Севен Хіт (Seven Hit), який подарує незабутні емоції та підвищений комфорт, оскільки володіє усіма ортопедичними і анатомічними якостями, аби зробити Ваш відпочинок здоровим, а сон надійним і міцним. Ефект "Зима/Літо" допоможе максимально ефективно використовувати модель Севен Хіт, як зимою, так і в літній період.

Характеристики - Матрац севен хіт 80х190 МебліХіт


Характеристики

Категорії матрац
Ширина см. 80
Глибина см. 190
Висота см. 21
Навантаження на одне спальне місце 120 кг
Пружинниий блок Независимый Pocket Spring
Виробник МебліХіт
Гарантія 18 місяців
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

Відгуки - Матрац севен хіт 80х190 МебліХіт

Залишити відгук  ↓
 
3 відгуків
0 відповідей
0 оцінок
0  
Корисність відгуків
0 голосів
0  

Залишайте відгуки - вони важливі для нас