На русском Українською
(032) 229 51 52
(044) 492 69 87
(067) 672 01 44 
Всі контакти >>>
Меню
Каталог В наявності Розпродаж Акції Інформація Контакти

Кредит на меблі

Виберіть банк для ознайомлення з умовами.

                                           4896b9f-logo-.jpg      Кожна людина влаштована так, що хочеться всього і відразу, тому покупка товарів в кредит стає все більш вигідною, а життя в кредит стає все простішим. Причому це відноситься не тільки до глобальних речей типу нового автомобіля, квартири, дачі, але і навіть до таких доступних, на перший погляд, речей, як меблі. На даний момент кожен поважаючий себе меблевий магазин може запропонувати споживачеві придбати вподобану йому річ в кредит. Тобто меблі Ви заберете відразу ж, як оформите пакет документів, на що доведеться витратити не більше півгодини, а платити будете невеликими сумами протягом обраного періоду.


Великий обсяг оформлення кредитів нашим інтернет магазином дозволяє зменшити процент банківського кредитування, що вигідно для клієнтів і для банку. Без такої схеми оплати покупка нових меблів може стати небаченою розкішшю для багатьох людей, особливо в малих містечках, де зарплата людини не дозволяє купити необхідну річ зразу. Виходить, що кошти, які Ви витратите на виплату банківських відсотків, окупляться радістю користування новими меблями, а також можливістю похвастатись ним перед Вашими друзями.


Для тих, хто ще не впевнений, чи варто купляти в кредит, нагадаємо про досвід кредитування західних країн, де ця система вважається досить повсякденною, адже таким чином своє життя організовують практично всі жителі в Європі та США.
Бренд.jpg                    Forward-900x350-ukr.png                                  3.jpg
4896b9f-logo-.jpg                       image.jpg                  5.jpg
        кнопка2_kredit.jpg                       kredit.png

01.jpg